شناسه خبر: 5396

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=5396

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی
بیش از ۱ تن مواد مخدر در آذربایجان غربی کشف شد
سردار مسعود خرم نیا اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر در سطح استان با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، طی هفته گذشته با انجام هشت عملیات گسترده،  نهايتا ۸ باند و شبکه قاچاق و ترانزیت مواد مخدر  منهدم و تعداد ۲۵ نفر  از سران اصلی قاچاق و تزانزیت مواد مخدر، دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، فرمانده انتظامی استان از کشف ۱ تن و ۵۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان طی یک هفته گذشته، خبر داد.

سردار مسعود خرم نیا  در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر در سطح استان با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، طی هفته گذشته با انجام هشت عملیات گسترده،  نهایتا ۸ باند و شبکه قاچاق و ترانزیت مواد مخدر  منهدم و تعداد ۲۵ نفر  از سران اصلی قاچاق و تزانزیت مواد مخدر، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان در ادامه، تصریح کرد: با تلاش های شبانه روزی همکارانم تعداد ۱۲ دستگاه انواع خودروهای سواری به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال و مقادیر قابل توجهی از املاک و دارایی های قاچاقچیان به ارزش بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال توقیف و ضبط شد.

سردار خرم نیا افزود: در این راستا ۱ تن و ۵۳۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل ۴۲۳ کیلو هروئین، ۲۱۱ کیلو تریاک، ۵۳ کیلو شیشه ۸۹ کیلو گل و ۷۵۴ کیلو مرفین کشف و ضبط شد.

انتهای پیام

 

 

 

فهرست