شناسه خبر: 622

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=622

رئیس کمیته امداد نقده
بیش از ۵ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در نقده توزیع شد
حبیب مجدی افزود: در طول ماه مبارک رمضان، بیش از 6 هزار و 500 پرس غذای گرم در میان نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت این نهاد توزیع کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی کمیته امداد، حبیب مجدی، رئیس کمیته امداد نقده گفت: کمیته امداد نقده در طول ماه مبارک رمضان، بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم در میان نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت این نهاد توزیع کرده است.

وی ادامه داد: در ایام ماه مبارک رمضان، هر روز بیش از ۱۵۰ پرس غذای گرم افطاری بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد نقده توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد نقده همچنین به توزیع چهار هزار بسته غذایی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در بین خانوارهای تحت حمایت این نهاد اشاره کرد و گفت: این بسته ها در سه مرحله بین خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد نقده توزیع شده است که در این راستا نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: بسته های غذایی توزیع شده در میان مددجویان کمیته امداد نقده شامل برنج، روغن، مرغ، گوشت قرمز، ماکارونی، سویا و رب می‌شود.

مجدی بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا نیز بیش از یکهزار بسته بهداشتی شامل مواد ضدعفونی کننده، دستکش و ماسک میان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد نقده توزیع شده است.

وی  تصریح کرد: هم‌اکنون نزدیک به چهار هزار و ۵۰۰ خانوار با جمعیت ۹ هزار و ۵۰۰ نفر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان نقده بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

فهرست