نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
بی‌حجابی صمیمیت و علاقه را از خانواده‌ها از بین برده و خدشه‌دار می‌کند
سید مهدی قریشی افزود: از بزرگترین مشکلات جوامع غربی تزلزل خانواده‌هاست که کاملاً نشأت گرفته از بی‌حجابی و بی‌عفتی آن‌هاست که خود نیز به این مسئله اعتراف دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، اهم بیانات حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در برنامه میعادگاه آدینه ۲۰ تیرماه گفت: بی‌حجابی صمیمیت و علاقه را از خانواده‌ها از بین برده و خدشه‌دار می‌کند

امام جمعه ارومیه اظهار داشت: بیشترین صدمه کشف حجاب و بی‌حجابی متوجه بانوان است و حضور بانوان با حجاب نامناسب در جامعه باعث جلب توجه نامحرمان و ایجاد مشکلات در خانواده آن‌ها شده و صمیمیت و علاقه را از خانواده‌ها از بین برده و خدشه‌دار می‌کند.

بی‌حجابی باعث جلب نظر دیگران و جلب نظر دیگران باعث سستی و تزلزل خانواده‌ها و مشکلات مختلف در روابط عاطفی افراد خانواده می‌شود لذا عمده خیر و سود دستور خداوند و دین برای حفظ حجاب برای استحکام بنیاد خانواده بوده و باعث افزایش علاقه و صمیمیت در خانواده می‌شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی افزود: از بزرگترین مشکلات جوامع غربی تزلزل خانواده‌هاست که کاملاً نشأت گرفته از بی‌حجابی و بی‌عفتی آن‌هاست که خود نیز به این مسئله اعتراف دارند.

انتهای پیام

فهرست