نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
بی شک انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، از دریای زلال ایثار، گذشت،
سید مهدی قریشی اظهار داشت: پاسداران فداکار و جانبازان جان برکف از همت و مردانگی کربلا سرچشمه گرفته اند و در تمام عرصه های نبرد حق علیه باطل، حافظ و مدافع حریم امن نظام بوده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، حجت الاسلام والمسلمسین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه طی پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت .

متن این پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

تقارن مبارک سال جدید شمسی و فروغ میلاد با برکت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و نامگذاری آن به نام روز پاسدار و ولادت با سعادت اسوه وفا و ایثار حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و همچنین ولادت سید الساجدین حضرت زین العابدین (ع) و آکنده شدن آن به طراوت دل انگیز مناجات شعبانیه و در ادامه ی نزول برکات وافره، ولادت قائم آل محمد (عج)، منجی عالم بشریت و عید منتظران، فرصت مغتنمی است تا ضمن تأسی جستن به سیره طیبه ائمه هدی(ع) و رهپویان واقعی طریق عشق و ایثار، خود را برای وارد شدن به ماه ضیافت الله و اخلاص فی سبیله آماده و مهیا سازیم.

بی شک انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، از دریای زلال ایثار، گذشت، همت و مردانگی کربلا سرچشمه گرفته است و پاسداران فداکار و جانبازان جان برکف نیزتجلی همین مشی و منش بوده و هستند و در تمام عرصه های نبرد حق علیه باطل، حافظ و مدافع حریم امن نظام بوده اند.

اینجانب با نثار صمیمانه ترین درودها به ارواح طیبه شهدا و امام راحل و ارج نهادن به جانفشانی های جانبازان، پاسداران و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس اعیاد شعبانیه را به عموم مردم آذربایجان غربی تبریک گفته و توفیق گام برداشتن همگان در مسیر آرمان‌های مقدس دین مبین اسلام را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سید مهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

انتهای پیام

فهرست