امام جمعه اهل سنت نقده
بی شک به شهادت رساندن دانش آموزان نو نهال ، نشانه بزدلی این جنایت کاران است
ماموستا سنار تمرنژاد اظهار داشت: در چنین شرایطی میطلبد که مسلمانان بیش از پیش با وحدت و همدلی در دفاع از حق مظلومین در مقابل دشمنان اسلام دفاع کنند زیرا که استکبار جهانی برای دستیابی به اهداف خود نیازمند بلوا و آشوب در منطقه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ امام جمعه اهل سنت نقده حمله تروریستی اخیر در شهر کابل و به شهادت رساندن چندین دانش آموز بیگناه ، بیانیه ای را مبنی بر محکوم نمودن تروریسم ها صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بازهم پدیده شوم تروریسم جنایت آفرید و ده ها دانش آموز معصوم و بی گناه در کابل آن هم در ماه مبارک رمضان به طرز وحشیانه ای به شهادت رساند.

بی شک این حادثه و چیدمان طرح شهادت دانش آموزان نو نهال نشانه بزدلی و حقارت این جنایت کاران سفاک و خونخوار است.

ما مسلمین با اندوه فراوان این حادثه جانکاه و دهشت آور و این چنین عمل کرد پلید و ضد انسانیت، ضد اسلام و نسل کشی را بشدت محکوم می نماییم و مراتب تسلیت عمیق خود را به محضر مقام معظم رهبری و ملت افغانستان اعلام کرده و از خداوند منان تسلای خاطر بازماندگان را مسئلت می نماییم.

در چنین شرایطی میطلبد که مسلمانان بیش از پیش با وحدت و همدلی در دفاع از حق مظلومین در مقابل دشمنان اسلام دفاع کنند زیرا که استکبار جهانی برای دستیابی به اهداف خود نیازمند بلوا و آشوب در منطقه است و با دامن زدن به خشونت گرایی از طریق گروهک های تروریستی سعی در تفرقه افکنی در جهان اسلام و پیاده کردن نقشه های شوم خود در این کشور و کل منطقه خاورمیانه دارد.

جامعه اسلامی باید بداند که استکبار جهانی از هر مهره ای که استفاده می کند حتما آنرا نقطه مقابل اتحاد و همبستگی بین مسلمین، قلمداد میکند. و ما نیز باید هوشیار و بیدار باشیم.

انتهای پیام

 

فهرست