نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی
تاسیس داعش و ایجاد شیعیان لندن نشین همه در جهت ایجاد اختلاف بین امت اسلامی است
حجت الاسلام سید مهدی قریشی اظهار داشت: وحدت باید در اولویت فعالیت ها قرار گیرد چرا که دشمنان با ایجاد اختلاف بین امت اسلامی می خواهند به اهداف شوم خود در منطقه برسند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، صبح دیروز سومین نشست ویدئو کنفرانسی ائمه جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی برگزار گردید.

تاکید بر محکومیت ساخت فیلم بانوی بهشت با هدف تفرقه انگیزی میان مسلمانان در نشست مشترک نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با ائمه جمعه اهل سنت استان بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در نشست مشترک ویدئو کنفرانسی با ائمه جمعه اهل سنت استان با بیان این که شخصی به نام یاسرالحبیب که در لندن سکونت دارد با حمایت آمریکا و انگلیس فیلمی به نام بانوی بهشت را برای ایجاد تفرقه بین آحاد امت اسلام تهیه کرده است گفت: تاسیس داعش و ایجاد شیعیان لندن نشین و انگلیسی همه در جهت ایجاد اختلاف بین امت اسلامی است که توطئه امروز در قالب هنر و ساخت فیلم عرضه می شود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی افزود: وحدت باید در اولویت فعالیت ها قرار گیرد چرا که دشمنان با ایجاد اختلاف بین امت اسلامی می خواهند به اهداف شوم خود در منطقه برسند.

همچنین در این جلسه علمای اهل سنت شهرستانهای آذربایجان‌غربی نیز هرگونه اقدام در جهت تفرقه افکنی بین فرق مختلف اسلامی را محکوم کردند.

انتهای پیام

فهرست