امام جمعه بوکان
ترورهایی که انجام می گیرد براساس منویات وتزهای غلط آمریکا ، انگلیس و اسرائیل است
ماموستا عباس احمدی باغ اظهار داشت: گذشت از کارهای نظامی و دفاع از کیان و میهن اسلامی مان ، گذشته نشان داده است در مواقع سیل و زلزله در کوتاه ترین زمان به یاری آسیب دیدگان رسیده اند و هم چنین در این ایام منحوس کرونا، برادران سپاهی همیشه درخط مقدم بوده و هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ امام جمعه بوکان ، ماموستا عباس احمدی باغ ، حمله ناجوانمردانه عده ای فتنه گر را به پاسگاههای نظامی و انتظامی  را که منجر به شهادت تعدادی از برادران سپاهی شد محکوم و بیانیه ای را صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

باکمال تاسف از حادثه شهرستان سراوان باخبر شدیم ، عده ای تروریست و سود جو متاسفانه که پیروی از منویات استکبار جهانی به برادران عزیز سپاهی ما که گروه غیرمسلح مهندسی بودند حمله کرده و عده ای از آنان را به درجه رفیع شهادت رساندند که این عمل باعث تاثر و تالم  و ناراحتی  همه ما ایرانیان شد.

گروه مهندسین عزیز سپاهی عزیزمان که ما شاهد خدمات فراوان سپاه بوده و هستیم که سالهای، سال است این که گروه مهندسین سپاه و همراه با برادرانشان در امر خیر برای بی پناهان، سرپناه می سازند و همیشه در کل مواضع و حوادث غیرمترقبه که بوجود اومده در صف اول و خط مقدم بوده اند.

گذشت از کارهای نظامی و دفاع از کیان و میهن اسلامی مان ، گذشته نشان داده است در مواقع سیل و زلزله در کوتاه ترین زمان به یاری آسیب دیدگان رسیده اند و هم چنین در این ایام منحوس کرونا، برادران سپاهی همیشه درخط مقدم بوده و هستند.

متاسفانه این ترورهایی که انجام می گیرد براساس دستور و منویات وتزهای غلط امریکا و همچنین انگلیس و اسرائیل است که قطعاً نمی خواهند کشور ما و میهن ما در آرامش زندگی بکنند وکسانی هم که این کار را انجام می دهند منویات آنها را اجرا میکنند دست نشانده همان استکبار هستند.

ً کسانی که مسئله تروریستی را انجام می دهند و تروریست بوده و آدم کش هستند . مسلمان نبوده ، چون خداوند متعال صریحا در قرآن کریم آمده است که کشتن مسلمان  و برادر دینی  حرام است فقط میخواهند ایجاد سلب آرامش در کشور بکنند.

لذا ما روحانیون اهل سنت بوکان این عمل تروریستی را به شدت محکوم مینماییم و از مسئولین نظام خواستار برخورد جدی با عوامل این عمل شنیع را داریم.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

عباس احمدی ، امام جمعه بوکان

انتهای پیام

فهرست