شناسه خبر: 2617

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2617

امام جمعه اهل سنت نقده
تریبون نماز جمعه شبکه گسترده و یک نهاد مردمی است
ماموستا سنار تمرنژاد اظهار داشت: امیدوارم در این مسئولیت مهم و مقدس که به عهده بنده گذاشته شده با استعانت از خداوند منان و همت و همکاری تمامی مسئولین بتوانیم در راستای خدمت به مردم شریف و نجیب شهرستان نقده گام های موثری برداریم و در اعتلای پیام دین که همان وحدت و یکپارچگی امت اسلامی است ساعی و کوشا باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ صبح دیروز جلسه شورای اداری شهرستان با موضوع تکریم و معارفه امام جمعه اهل سنت نقده، با حضور حجت الاسلام والمسلمین فعال آذر مدیر دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان ، فرماندار، ائمه جمعه نقده و محمدیار و جمعی از مسئولین شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

ماموستا سنار تمرنژاد در جلسه شورای اداری و تگریم و معارفه امام جمعه اهل سنت نقده اظهار داشت: تریبون نماز جمعه شبکه گسترده و یک نهاد مردمی است و کار کردن در این نهاد همت و تلاش مضاعف می خواهد.

وی تصریح نمود: امیدوارم در این مسئولیت مهم و مقدس که به عهده بنده گذاشته شده با استعانت از خداوند منان و همت و همکاری تمامی مسئولین بتوانیم در راستای خدمت به مردم شریف و نجیب شهرستان نقده گام های موثری برداریم و در اعتلای پیام دین که همان وحدت و یکپارچگی امت اسلامی است ساعی و کوشا باشیم.

ماموستا کلشی نژاد امام جمعه پیشین اهل سنت نقده در جلسه شورای اداری و تکریم و معارفه امام جمعه اهل سنت نقده نیز گفت: در راستای خدمت به مردم و اتحاد اگر قدمی توانسته ام بردارم با همکاری تمامی مردم و مسئولین شهرستان بوده است.

آرزوی سربلندی و موفقیت برای امام جمعه جدید نقده را از خداوند منان مسئلت دارم.

انتهای پیام

 

فهرست