امام جمعه اهل سنت ارومیه
تسهیلگران محله اسلام آباد با امام جمعه اهل سنت ارومیه  دیدار کردند
ماموستا مامد کلشی نژاد اشاره به انتخابات پیش رو کرد و گفت: ضمن دعوت از فعالان مدنی ، با انتخاب اصلح و انتخاب انسان های شایسته و با ایمان و متعهد برای پیشبرد اهداف اسلامی و خدمت به مردم تاکید نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛  تسهیلگران محله اسلام آباد با امام جمعه اهل سنت ارومیه  دیدار کردند.

تسهیل گران ضمن تبریک و تهنیت به خاطر افتتاح دفتر امام جمعه در مرکز استان ، آنرا یک فرصت مناسب برای مردم اهل سنت ارومیه دانستند و خرسندی خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند و از مسئولین هم تقدیر و تشکر نمودند.

آنها ضمن ارائه گزارشی از عملکرد تسهیلگران در محله اسلام آباد ارومیه و پیگیری مسائل و رساندن کم و کاستی های فرهنگی و اجتماعی که سبب ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی در این محل می شود از امام جمعه اهل سنت خواستند که مسائل رو با مسئولین امر در میان بگذارند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور آنها در دفتر به آنها امیدواری داد و ضمن پیگیری انشالله ، در ماههای آینده شاهد رفع مشکلات  در آن منطقه و دیگر مناطق محروم شهر و حاشیه شهرشتان باشیم.

ماموستا کلشی نژاد با اشاره به انتخابات پیش رو ضمن دعوت از فعالان مدنی انتخابات پرشور از همه آنها درخواست نمود که با انتخاب اصلح و انتخاب انسان های شایسته و با ایمان و متعهد برای پیشبرد اهداف اسلامی و خدمت به مردم تاکید نمودند.

انتهای پیام

فهرست