شناسه خبر: 6147

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=6147

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
تقویت وحدت و همدلی در بین مسئولان ضروریست
سید مهدی قریشی اظهار داشت: خوشبختانه در آذربایجان غربی مسئله وحدت به صورت مطلوب شکل گرفته و از جایگاه خوبی نیز برخوردار است بنابراین باید همگی دست به دست هم دهیم تا این همدلی را حفظ کنیم و اجازه ندهیم دشمنان به این وحدت خدشه وارد کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در جلسه ستاد دائمی تبیین معارف انقلاب اسلامی بر اهمیت و ضرورت تقویت وحدت و همدلی در بین قشرهای مختلف جامعه به ویژه مسئولان تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در جلسه ستاد دائمی تبیین معارف انقلاب اسلامی که با موضوع برنامه های گرامیداشت هفته وحدت برگزار شد با تبریک فرا رسیدن این هفته اظهار کرد: انتظار می‌رود مباحث و برنامه هایی که در هفته وحدت برگزار می‌شود با انسجام و همدلی بیشتری برگزار شود.

وی افزود: خوشبختانه در آذربایجان غربی مسئله وحدت به صورت مطلوب شکل گرفته و از جایگاه خوبی نیز برخوردار است بنابراین باید همگی دست به دست هم دهیم تا این همدلی را حفظ کنیم و اجازه ندهیم دشمنان به این وحدت خدشه وارد کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی عنوان کرد: از برگزار کنندگان برنامه های وحدت در استان انتظار می‌رود در سال جاری نقص هایی که در برنامه های سال های گذشته بود را رفع کنند.

وی به اهمیت وحدت و همدلی در بین مسئولان اشاره کرد و گفت: مدیرانی که اهل وحدت نیستند باید از جایگاه خود کناره گیری کنند.

حجت الاسلام فعال آذر، مدیر دفتر مرکز اسلامی آذربایجان غربی نیز در تشریح برنامه های هفته وحدت گفت: امسال در طول هفته وحدت ۳۳ برنامه در مرکز استان و شهرهای مختلف آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

سردار شهسواری، فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به حساسیت موضوع  وحدت در استان گفت : همزمان با هفته وحدت سپاه شهداء استان هم برنامه های مختلفی برگزار خواهد کرد.

حجت الاسلام خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری در هفته وحدت در واحدهای شهرستانی این اداره کل خبر داد.

انتهای پیام

 

فهرست