مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه
تلاش‌های دلسوزانه این فرمانده عالی‌قدر نظام از مصادیق حسنه جاریه و باقیات‌صالحات بود
حجت الاسلام محمد رستمی اظهار داشت: دکتر سید حسن فیروزآبادی نماد صبر و شکیبایی، هوشیاری و هوشمندی سیاسی و تهدیدشناسی و یک بسیجی واقعی بود که همه داشته‌های خود را صرف مسیر اسلام، دفاع از انقلاب اسلامی و ولایتمداری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه بمناسبت درگذشت سرلشگر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

انالله و اناالیه راجعون

خبردرگذشت سردار سرافراز و مجاهد نستوه انقلاب و ولایتمدار سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا “مدظله‌العالی”، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح موجب تأثر و تألم فراوان شد، ایشان نماد صبر و شکیبایی، هوشیاری و هوشمندی سیاسی و تهدیدشناسی و یک بسیجی واقعی بود که همه داشته‌های خود را صرف مسیر اسلام، دفاع از انقلاب اسلامی و ولایتمداری کرد.

قطع به‌یقین تلاش‌های دلسوزانه، مجاهدانه و خدمات ارزشمند و نقش تأثیرگذار این فرمانده عالی‌قدر نظام و انقلاب در سالیان مدید خدمت در مسئولیت‌های مهم و راهبردی و اعتلای امنیت و اقتدار ملی از مصادیق حسنه جاریه و باقیات‌صالحات بوده که نزد خداوند متعال مأجور است.

ضایعه این واقعه دردناک را به محضر مقتدایمان مقام عظمای ولایت، فرماندهی معظم و معزز کل قوا “مدظله‌العالی” بیت مکرم ایشان، عموم ملت قدرشناس  شهرستان ارومیه ، آحاد فرماندهان و کارکنان و بسیجیان جان برکف.

انتهای پیام

فهرست