نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
توجه ویژه به تولید علم در جهت گسترش تقریب در جامعه اسلامی ضروریست
سید مهدی قریشی اظهار داشت: تمامی پرسنل دفاتر استانی موظف به اجرای دقیق در راستای لبیک گویی به فرامین رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال جدید شمسی(1400) میباشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ همکاران دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان، با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید مهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار کردند.

در این دیدار نماینده معزز ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مخلصانه و دلسوزانه تمامی همکاران ، موارد زیر را تاکید کردند تا سر لوحه کارها و فعالیت های خود قرار دهند و ضمن افزایش راندمان کاری در جهت نیل به اهداف سازمانی گام های موثرتری نیز برداشته شود.

۱- رعایت تقوای الهی و نظم در امور محوله در تمامی مراحل خدمت و حساس بودن به عدم اتلاف زمان و اموال اداره.

۲- تقویت روحیه تقریبی و برادری و برابری و تسری دادن آن به زیر مجموعه ها و جامعه هدف

۳- توجه ویژه به تولید علم در جهت گسترش تقریب در جامعه اسلامی و شناسایی، حمایت و رفع موانع از افراد یا مجموعه هایی( مدارس، حجره ها، مساجد و…) که در این راستا تلاش می کنند.

۴- شناسایی مشکلات و موانع در هر واحد و تلاش در جهت مرتفع ساختن آن مشکل

۵- ارتباط مستمر، موثر و سازنده معاونین و مدیران محترم و مسئولین محترم شعبات با یکدیگر در جهت ارائه نکته نظرات، پیشنهادات و رهنمودهای لازم به یکدیگر در راستای استمرار ارائه خدمات سازنده به جامعه مخاطب.

۶- ارتباط مستمر با اساتید، طلبه ها و روحانیون و سرکشی دوره ای و منظم از مساجد و حجرات و بررسی مشکلات موجود و تلاش در جهت رفع آن مشکل.

۷- رفع موانع جذب طلبه و تشویق طلاب جدید الورود

۸- بهره گیری از ظرفیت سرباز طلبه های محترم در امور واحد مربوطه

سید مهدی قریشی در ادامه از تمامی پرسنل دفاتر استانی خواستار اجرای دقیق در راستای لبیک گویی به فرامین رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال جدید شمسی(۱۴۰۰) شدند.

انتهای پیام

فهرست