امام جمعه اهل سنت ارومیه
توسعه علمی کشور را مدیون انسانهای متعهد و با ایمان هستیم
ماموستا  مامد کلشی نژاد اظهار داشت: درسال های اخیر الحمدلله شاهد پیشرفت های متعدد درکشور اسلامی بوده ایم ازجمله اینها را میتوان به توسعه مساجد، راههای ارتباطی و توسعه ، تجهیز مدارس جهت تربیت و تقویت حجره ها و حوزه های علوم دینی هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماز جمعه اهل سنت این هفته ارومیه به امامت ماموستا مامد کلشی نژاد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید که در ابتدا ضمن حمد و ثنای خداوند متعال و درود و سلام و ارواح پاک پیامبر صلی الله علیه و سلم و صلوات بر شهدای اسلام و شهدای ادوار مختلف که برای اعتلای دین جان خود را فدا کردند.

وی با اشاره به ترجمه قرآن مجید در خراسان رضوی به زبان کردی کرمانجی را به همه تبریک و تهنیت گفت و افزود: درسال های اخیر الحمدلله شاهد پیشرفت های متعدد درکشور اسلامی بوده ایم ازجمله اینها را میتوان به توسعه مساجد، راههای ارتباطی توسعه و تجهیز مدارس جهت تربیت و توسعه علمی کشور توسعه و تقویت حجره ها و حوزه های علوم دینی پیشرفت تکنولوژی، انرژی هسته ای، دسترسی مردم به وسایل ارتباط جمعی و…. اشاره کرد و همه اینها را مدیون انسانهای متعهد و با ایمانی هستیم که در راه اعتلای کشور زحمت کشیده اند و از منویات مقام معظم رهبری اطاعت نموده اند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه در ادامه به بحث خود که تفسیر سوره عصر بود پرداخت . و درآخر با دعا برای مسلمین وامام مسلمین خطبه را به پایان برد.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

انتهای پیام

فهرست