شناسه خبر: 3679

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=3679

امام جمعه پیرانشهر
تولید یکی از مهمترین برنامه اقتصاد مقاومتی می باشد
ماموستا دکتر مصطفی محمودی اظهار داشت: مهمترین مانعی که پیش روی تولید است مسئله قاچاق می باشد با آن مبارزه شود و قاچاقچیان حرفه ای را باید شناخت و به شدت جلو آن ها را گرفت در غیر این صورت تولید تضعیف خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ امام جمعه پیرانشهر ، ماموستا دکتر مصطفی محمودی در گفتگو با رابط خبری، با تبریک سال ۱۴۰۰ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است اظهار داشت: پیام نوروزی مقام معظم رهبری ، پیامی مهم برای مردم و دولتمردان نظام است.

وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال ۱۴۰۰ را سال تولید , پشتیبانی ها و مانع زداییها نام گذاری کرد و سال ۹۹ را سال جهش تولید نام برد و معظم له فرمودند جهش تولید در سال گذشته تا حدی خوب بود اما آنطور که انتظار داشتیم از آن پشتیبانی نشد لذا امسال انتظار می رود که با جدیت تولید از طرف ارگان های دولتی و مردم پشتیبانی شود و موانع برداشته شوند. امام جمعه پیرانشهر تصریح نمود: البته تولید یکی از مهمترین برنامه اقتصاد مقاومتی می باشد که باید به آن توجه شود و در همه زمینه ها خود کفا باشیم نیازی به واردات کالاها از خارج نباشیم بلکه صادرات هم داشته باشیم.

امام جمعه پیرانشهر در ادامه خاطر نشان کرد: مهمترین مانعی که پیش روی تولید است مسئله قاچاق می باشد با آن مبارزه شود قاچاقچیان حرفه ای را باید شناخت و به شدت جلو آن ها را گرفت در غیر این صورت تولید تضعیف خواهد شد، پس برداشتن قاچاق خیلی مهم است وقتی که تولید ضعیف شود برنامه اقتصاد مقاومتی بطور کامل اجرا نخواهد شد.

دکتر محمودی در ادامه افزود: مردم نیز باید تولید را پشتیبانی کنند از تولید داخلی استفاده کنند وکالاهایی که در داخل تولید می شود مصرف کنند ، نه کالاهای خارجی.

پس بر همه ما لازم است که تولیدات داخلی را تقویت نمائیم

انتهای پیام .

فهرست