شناسه خبر: 2116

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2116

امام جمعه اشنویه
توهین به حضرت محمد مصطفی(ص) اهانت به تمام پیامبران است
ماموستا مصطفی خاتمی اظهار داشت: ما جامعه ی روحانیت منطقه و حوزه های علمیه و پیروان و عاشقان حضرت خاتم الانبیاء انزجار و بیزاری خود را از این اقدام شیطانی اعلام کرده و با عزم راسخ و همت مضاعف نسبت به تبیین حقایق و روشنگری نقشه های شوم دشمنان برای عموم مردم در جهت هدایت جامعه ثابت قدم بوده.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ امام جمعه اشنویه ، ماموستا مصطفی خاتمی در پی  اقدام  هتاکانه یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) بیانیه ای در محکومیت این اقدام  صادر  کرد

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله قاصم الجبارین

این نخستین بار نیست که به ساحت قدسی نبی رحمت و کلام الهی به بهانه آزادی اهانت میشود و نقطه ی پایان نیز نخواهد بود. و این تلاشهای مذبوحانه که با هدف منحرف کردن اذهان ملتها و دولت های غرب آسیا از نقشه های شوم آمریکای جنایت کار و رژیم صهیونیستی غاصب با مصداق خاموش ساختن نور الهی نتیجه ای جز توجه بیشتر قلبهای مستعد پذیرش حق در دنیای پر از تذویر امروز را به دنبال نخواهد داشت امروز وظیفه ما مسلمانان در دفاع از این نور خاموش نشدنی سنگین تر است.

آیه شریفه ی (ولینصرالله من ینصره ) امیدی در دل دین باوران روشن میکند که نباید از آن غفلت ورزید. دشمنان دیرینه ی پیامبر بزرگوار اسلام آنچه به صورت ظاهر به خورد دنیا میدهند آزادی بیان است و به بهانه این آزادی قلوب میلیونها انسان مسلمان را جریحه دار میکنند مطمئنا در ورای این اهانتها یک دست پنهان دیگر نهفته است میتوان این اقدام قبیحانه ی دشمن ستیزان را به یک سکه دو رو تشبیه کرد. که یک روی ظاهری آن آزادی بیان است و اما روی دیگرش که روی واقعی آن است به طور اختصار در چند بند زیر بیان میشود:

۱-  ابراز کینه با پیامبر مکرم اسلام(ص)

۲-  جلوگیری از گرایش مردم حق شناس به سوی دین حق

۳-  ترویج افراطی گری در بین مسلمانان

۴-  ادامه ی حساسیتهای مغرضانه ی صلیبی های خون آشام نسبت به قدس شریف

۵-  هدف از اهانت به پیامبر (ص) انحراف افکار مسلمانان از عادی سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستیست

ضمنا توهین به حضرت محمد مصطفی(ص) اهانت به تمام پیامبران است.

ما جامعه ی روحانیت منطقه و حوزه های علمیه و پیروان و عاشقان حضرت خاتم الانبیاء انزجار و بیزاری خود را از این اقدام شیطانی اعلام کرده و با عزم راسخ و همت مضاعف نسبت به تبیین حقایق و روشنگری نقشه های شوم دشمنان برای عموم مردم در جهت هدایت جامعه ثابت قدم بوده و از تمامی مسلمانان جهان و سازمانها و نهادهای بین المللی میخواهیم که نسبت به این اقدامات موهن و حرمت شکنانه ساکت نباشند بهترین جواب برای همه هتاکی ها وحدت کلمه بین مسلمانان است. اگر ما به صورت منسجم و هماهنگ در مقابل دسیسه و نقشه های پیچیده ی آنان ایستادگی نماییم تمامی مکر و حیله های آنان را به خودشان برمیگردانیم

(و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین)

امام جمعه اشنویه

سید مصطفی خاتمی

انتهای پیام

فهرست