شناسه خبر: 2268

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2268

امام جمعه نلاس سردشت
توهین به پیامبر اسلام به بهانه آزادی بیان محکوم است
ماموستا خدر رحیمی اظهار داشت: قطعا توهین به مقدسات انسان‌ها به بهانه آزادی بیان تنها یک عذر بدتر از گناه است چرا که در همین کشورها بسیاری از موضوعات خط قرمز انتقاد است و امکان حتی بحث در مورد آن وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، ماموستا خدر رحیمی امام جمعه شهر نلاس سردشت ، هتک حرمت به ساحت قدسی پیامبر اسلام (ص) توسط نشریه ای مزدور و در خدمت استکبار و صهیونیسم بین الملل در کشور فرانسه ، بیانیه ای صادر کرد:

متن بیانیه به شرح ذیل است:

قطعا توهین به مقدسات انسان‌ها به بهانه آزادی بیان تنها یک عذر بدتر از گناه است چرا که در همین کشورها بسیاری از موضوعات خط قرمز انتقاد است و امکان حتی بحث در مورد آن وجود ندارد.

برای نمونه موضوع هولوکاست را می‌توان مثال زد که در این کشورها حتی بیان کوچکترین بحثی که این موضوع را به چالش بکشد، با پیگرد قانونی همراه است.

در هرصورت حمایت از توهین به پیامبر اسلام به بهانه آزادی بیان تنها در راستای اسلام ستیزی غربی‌هاست و متاسفانه عده‌ای با حمایت رسانه‌ای و ژست روشنفکری سعی در منطقی جلوه دادن این موضوع به بهانه آزادی بیان هستند درحالیکه این افراد بر ایجاد محدودیت بیان در همین کشورها در دیگر جنبه‌ها چشم پوشی کرده‌اند.

ما نیز در خاتمه به این آیه قرآن اکتفا می‌کنیم:

وَٱلَّذِینَ یُؤۡذُونَ رَسُولَ ٱللَّهِ لَهُمۡ عَذَابٌ أَلِیم

آنان که پیامبر خدا را آزار مى دهند، عذابى دردناک در انتظارشان است.

ماموستا خدر رحیمی – امام جمعه نلاس سردشت

انتهای پیام

فهرست