شناسه خبر: 2745

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2745

فرماندار تکاب
تکاب نماد وحدت و انسجام است
امیر ستوده فر اظهار داشت: برادری و همدلی در تکاب موج می‌زند و بسترهای زمینه ساز اختلاف و تبعیض در این شهرستان با انسجام مردم هیچ گاه تقویت نشده‌است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ظهر دیروز آیین تودیع و معارفه امام جمعه اهل تسنن تکاب  با حضور مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی و اعضای شورای اداری و تعدادی از روحانیون  شهرستان در سالن فرمانداری تکاب برگزار گردید.

فرماندار تکاب هم در این مراسم گفت: وحدت اصل اول توسعه و مهمترین رکن برای توفیق در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی و اجرای طرح‌های توسعه‌ای است.

امیر ستوده‌فر افزود: تکاب نماد وحدت و انسجام است و شیوه زندگی مردم و تقویت همدلی و یکپارچگی در تمام سطوح این مساله را به اثبات رسانده است.

وی بیان کرد: برادری و همدلی در تکاب موج می‌زند و بسترهای زمینه ساز اختلاف و تبعیض در این شهرستان با انسجام مردم هیچ گاه تقویت نشده‌است.

در ادامه این نشست با حکم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی ، ماموستا “اسماعیل محمودی” به عنوان امام جمعه جدید اهل تسنن تکاب معرفی شد و از خدمات و زحمات ماموستا “یحیی اسمعیلی” امام جمعه سابق اهل تسنن این شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام

 

فهرست