شناسه خبر: 5875

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=5875

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
جلوه های اخلاص ۸ سال دفاع مقدس باید زنده نگه داشته شود
حجت الاسلام سید مهدی قریشی اظهار داشت: شهدا ، آزادگان و جانبازان 8 سال دفاع مقدس مایه عزت و سربلندی  ایران اسلامی هستند و ما همگی مدیون جانفشانی ها و تلاش های آنان هستیم و باید یاد و خاطره آن ها همیشه به بزرگی و عزت زنده و ماندگار باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه ؛ صبح امروز فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در استان آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس افزود : شهدا و آزادگان و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس مایه عزت و سربلندی  ایران اسلامی هستند و ما همگی مدیون جانفشانی ها و تلاش های آنان هستیم و باید یاد و خاطره آن ها همیشه به بزرگی و عزت زنده و ماندگار باشد.

وی افزود : در بیشتر کشورهای دنیا مسأله جنگ وجود داشته است اما تفاوتی که مردم ایران با سایر کشورها دارد دفاع مقدس است و مقدس بودن دفاع از کشور اسلامی در مسیر دستورات الهی است و این دفاع و ایستادگی در مقابل دشمن اطاعت امر الهی بود.

وی خاطر نشان کرد : قیام سید و سالار شهیدان و شهادت امام حسین (ع) نیز مصداق اتم جهاد الهی است و شهادت شهدای ۸ سال دفاع مقدس نیز با تأسی از سید الشهدا و به میزان خلوصشان تقدس و الهی بودن بیشتری را متجلی میکنند.

سید مهدی قریشی در ادامه افزود : خداوند متعال به شما توفیق خدمت در لباس نظامی عنایت کرده و اگر در کارهای خود اخلاص داشته باشید و کار را برای خدا انجام دهید به همان میزان تقدس دارید و مورد توجه و لطف خدای متعال قرار خواهید گرفت.

انتهای پیام

فهرست