فرمانده سپاه سلماس
جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه ایران، یکی از آزمون‌هایی بود که نظام نوپای جمهوری اسلامی را به چالش فراخواند  
‍ سرهنگ پاسدار سیدکاظم میرکاظمی زاده اظهار داشت: دشمنان امروز از اقتدار دفاعی و وحدت ملی کشورمان بسیار ناراحتند و خوشبختانه هرروز بیش از پیش جلوه های جدیدی از پیشرفت های همه جانبه ایران مقتدر را مشاهده می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،فرمانده سپاه سلماس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته دفاع مقدس: الگوی مدیریت انقلابی امام خمینی (ره) در دفاع مقدس باید برای نسل های جدید تبیین گردد.

وی گفت: جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه ایران، یکی از آزمون‌هایی بود که نظام نوپای جمهوری اسلامی را به چالش فراخواند.

سرهنگ پاسدار سیدکاظم میرکاظمی زاده افزود: استکبار جهانی با شگردهای سیاسی، اقتصادی و حتی شبه نظامی موفق به براندازی و بحران‌آفرینی جدی برای ایران نشده بودند، کوشیدند با تحریک رژیم بعث برای حمله کاملاً نظامی و همه جانبه، ایران را با بحران امنیتی و سیاسی مواجه سازند ، که اما در این میان با رهبری مدبرانه و مدیریت عالی امام خمینی(ره) مواجه شدند.

وی افزود: دشمنان امروز از اقتدار دفاعی و وحدت ملی کشورمان بسیار ناراحتند و خوشبختانه هرروز بیش از پیش جلوه های جدیدی از پیشرفت های همه جانبه ایران مقتدر را مشاهده می کنند.

فرمانده سپاه سلماس تاکید کرد: ایران مقتدر همیشه مدافع ملت های مظلوم بوده و است و ما نیروهای نظامی تحت رهبری داهیانه امام خامنه ای عزیز همانطور که در دفاع مقدس دشمن ظالم و متجاوز را شکست داده ایم، همراه با تمام اقشار.

انتهای پیام

فهرست