شناسه خبر: 3598

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=3598

امام جمعه اهل سنت ارومیه
جهش تولید در سال ۱۴۰۰ باید استمرار داشته باشد
ماموستا مامد کلشی‌نژاد اظهار داشت: تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها ،رفع موانع قانونی پیش روی رونق تولید اولویت نخست نمایندگان مردم در سال 1400است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ امام جمعه اهل سنت ارومیه، ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفتگو با رابط خبری، با تبریک سال ۱۴۰۰ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام “تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها”نامگذاری شده است اظهار داشت: امام خامنه‌ای مد ظله التعالی امسال را نیز به نام سال تولید نامگذاری کردند که شعار پر خیر و برکتی است چون کشور نیاز به تولید دارد.

وی تصریح کرد: بی‌تردید ایران اسلامی برای خودکفایی نیاز به تولید دارد تا دست اجانب و بیگانگان را از کشور قطع و نیازمندی‌ها را جبران کند بنابراین امسال باید موضوع تولید در تمامی ابعاد به بار نشیند.

جهش تولید در سال ۱۴۰۰ باید استمرار داشته باشد، بررسی شعار سال در مجلس شعار سال ۱۴۰۰ مشخص شد ، تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها ،رفع موانع قانونی پیش روی رونق تولید اولویت نخست نمایندگان مردم در سال ۱۴۰۰است.

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: بی‌تردید اگر از کسانی که دارای کارخانه یا کارگاه تولیدی است حمایت و پشتیبانی شده و موانع پیش روی آنها برطرف شود می‌توان شاهد تحقق شعار سال در جامعه بود.

ماموستا کلشی نژاد بیان کرد: امید است در سالی که به نام”تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها” نامگذاری شده شاهد نهادینه شدن توفیق خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنان بوده و سال سلامتی و دوری از امراض و بیماری‌ها و ناخوشی‌ها باشیم.

انتهای پیام

فهرست