نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
جواب دندان‌شکنی که حضرت زینب در مجلس ابن‌زیاد به ابن‌زیاد داد نشان از آرامش قلبی حضرت است
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی اظهار داشت: در ایامی که مردم از ترس ابتلاء به ویروس کرونا از یکدیگر فاصله گرفته‌اند حتی پدر و مادر از فرزندان خود فاصله دارند پرستاران با مجاهدت تمام از بیماران کرونایی پرستاری و مراقبت می‌کنند لذا از خداوند می‌خواهیم که به پرستاران جزای خیر داده و توفیقات آن‌ها را افزون‌تر نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ اهم بیانات حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در برنامه میعادگاه آدینه ۲۸ آذر  ماه ۹۹ اظهار داشت: روز پرستار را به پرستارانی که مجاهدانه از مبتلایات کرونا پرستاری می‌کنند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها در کشور ما به عنوان روز پرستار نامگذاری کرده‌اند، این ایام را به همه مردم مخصوصاً به پرستارانی که در این ایام کرونایی با مجاهدت و تلاش خود از مبتلایات این ویروس پرستاری و مراقبت می‌کنند تبریک و تهنیت عرض کرده و از آن‌ها تقدیر و قدردانی می‌کنم.

بهترین روز به عنوان روز پرستار در کشور انتخاب شده چرا که در جریان کربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها، پرستاری از فرزندان حضرت اباعبدالله علیه‌السلام و اصحاب ایشان را عهده‌دار شده و با آرامش خاص اهداف حضرت را ادامه دادند و در جریان مجلس ابن‌زیاد، پاسخ محکمی به ابن‌زیاد داده و او را مفتضح کردند.

جواب دندان‌شکنی که حضرت زینب کبری سلام الله علیها در مجلس ابن‌زیاد به ابن‌زیاد داد نشان از سکینه و آرامش قلبی حضرت است که در آرامش کامل پاسخ انسانی فاسق و فاجر چون ابن‌زیاد را دادند.

در ایامی که مردم از ترس ابتلاء به ویروس کرونا از یکدیگر فاصله گرفته‌اند حتی پدر و مادر از فرزندان خود فاصله دارند پرستاران با مجاهدت تمام از بیماران کرونایی پرستاری و مراقبت می‌کنند لذا از خداوند می‌خواهیم که به پرستاران جزای خیر داده و توفیقات آن‌ها را افزون‌تر نماید.

انتهای پیام

فهرست