امام جمعه موقت شاهین دژ
جوانان ما باید در راه اسلام وپیشرفت کشور چنان کار کنند که آیندگان به آنان افتخار کنند
ماموستا کریم رسولی اظهار داشت: دشمن از هر طریق و راهی که بتواند میخواهد به جوانان ضربه بزند وآنان را از پیشرفت و دانش دور بدارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نمازجمعه اهل سنت این هفته شاهین دژ به امامت ماموستا کریم رسولی، امام جمعه موقت شاهین دژ اقامه گردید.

خطیب ضمن حمد و ثنای خداوند متعال و صلاه و سلام به پیامبر اکرم  (ص) وآل واصحاب و یاران آن حضرت و با آرزوی قبولی طاعات وعبادات نمازگزاران حاضر در مسجد و با توصیه به تقوای الهی وپرهیز از گناهان  به خود ونمازگزاران حاضر گفت: خداوند در قرآن در چندین آیه شریفه می فرمایند: ای کسانی که ایمان دارید بسوی پروردگارتان باز گردید تا رستگار شوید. انسان هر جور که باشد قطعآ در زندگی اشتباهاتی داشته ودر خدا پرستی کم وکاستی داشته است ولی خداوند برای جبران آن اشتباهات راهی را باز گذاشته که آن راه توبه و بازگشت به سوی الله است پس لازم است در هر شبانه روز توبه کنیم و از رحمت پروردگار نا امید نشویم .

وی افزود: انسان مومن باید حساب نفس خود را بکند قبل از آنکه خداوند به حسابش در روز قیامت که هیچ شک و تردید در آن نیست رسیدگی کند و امیدوارم خداوند ما را با ایمان بپروراند وبا ایمان بمیراند و با ایمان زنده کند  .

خطیب جمعه در قسمت دیگری از خطبه گفت: امروز جوانان ما باید در راه اسلام وپیشرفت کشور چنان کار کنند که آیندگان به آنان افتخار کنند که دشمن از هر طریق و راهی که بتواند میخواهد به جوانان ضربه بزند وآنان را از پیشرفت و دانش دور بدارد.

ماموستا رسولی در پایان برای مسلمین ،شفای بیماران،برکت در رزق و روزی ،دوری از بلای کرونا،ریشه کن کردن گرانی و بیکاری و کسانی که برای ترقی و تعالی اسلام می کوشند دعا کردند.

انتهای پیام

 

فهرست