امام جمعه موقت شاهین دژ
 جوان مسلمان باید خود را به سلاح ایمان و یادگیری علم آراسته نماید
 ماموستا  کریم رسولی اظهار داشت: جوان مسلمان باید زندگی خود را صرف خدمت به جامعه بشریت کند چون هر جامعه ای که جوانان آن به ایمان و یادگیری علوم مورد نیاز روی آورند آن جامعه موفق و شکست ناپذیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نمازجمعه اهل سنت این هفته شاهین دژ به امامت ماموستا کریم رسولی، امام جمعه موقت شاهین دژ اقامه گردید.

خطیب جمعه ضمن حمد و ثنای خداوند و صلاه و سلام به پیامبر اسلام  (ص) وآل واصحاب  آن حضرت و با آرزوی قبولی طاعات وعبادات نمازگزاران حاضر در مسجد و با توصیه به خود و نمازگزاران به تقوای الهی و دوری از گناهان، اظهار داشت: استقامت و پایداری در هر کاری نیاز است ولی بر انجام عبادات و طاعت الهی ضروری است و انسان مسلمان باید بر عقیده وباور خود پایدار و مستحکم باشد حتی اگر به ضرر جانش هم باشد.

وی تصریح نمود: امروزه هجمه ودشمنی های زیادی به اسلام میشود واین وظیفه جوان مسلمان است خود را به سلاح ایمان و یادگیری علم آراسته نماید و زندگی خود را صرف خدمت به جامعه بشریت کند چون هر جامعه ای که جوانان آن به ایمان و یادگیری علوم مورد نیاز روی آورند آن جامعه موفق و شکست ناپذیر است.

ماموستا کریم رسولی اظهار داشت: اگر ما پایبند به قرآن و سنت و استقامت داشته باشیم و دین اسلام را در اولویّت قرار دهیم پیروز این دنیا و آخرت هستیم .

وی در ادامه افزود: انجام عبادات الهی به خواست آرزو و هوس انسان نباید باشد اگر اینطور باشد این از خصلت وخصوصیات منافقین است.

انتهای پیام

فهرست