شناسه خبر: 4099

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4099

  امام جمعه بوکان
حامی بزرگ اسرائیل غاصب، آمریکا و انگلیس هستند
ماموستا عباس احمدی اظهار داشت: این اعمال وحشیانه و غیرانسانی رژیم صهیونیستی را محکوم می کنیم و از مسئولان کشور که همواره در کنار مردم مظلوم و مسلمان فلسطین بوده و حمایت همیشگی خود را هیچ گاه از آنان قطع نکرده اند را خواهانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا عباس احمدی ، امام جمعه بوکان طی گفتگو با رابط خبری مبنی بر محکومیت جنایات رژیم صهوینستی که اسرائیل غاصب شب و روز مسلمانان و کودکان و زنان بی گناه فلسطین را بمباران و قتل عام میکند و این جنایت ، قتل و عام بی سابقه رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد و اظهار داشت:

اسرائیل غاصب با نوکری آمریکایی جنایتکار برای غصب آب و خاک فلسطین مردم بی گناه را قتل و عام می کنند و حامی بزرگ اسرائیل غاصب، آمریکا و انگلیس هستند و رژیم صهیونیستی در سایه حمایت های استکبار جهانی این چنین بی دغدغه به جنایات ضد انسانی دست می زند و برای غصب آب و خاک فلسطین ، مردم بی گناه را قتل و عام می کنند.

وی تصریح نمود: آنچه اسرائیل غاصب در غزه انجام می دهد نسل کشی و قتل عام وحشیانه زنان و کودکان بزرگترین و وحشیانه ترین جنایات ضد بشری را مرتکب می شوند.

امام جمعه بوکان خاطر نشان کرد: خداوند متعال به لطف و عنایت خود این غده سرطانی روی کره زمین را نابود کند و به فریاد مسلمانان مظلوم فلسطین برسد.

ماموستا احمدی در ادامه اظهار داشت: این اعمال وحشیانه و غیرانسانی رژیم صهیونیستی را محکوم می کنیم و از مسئولان کشور که همواره در کنار مردم مظلوم و مسلمان فلسطین بوده و حمایت همیشگی خود را هیچ گاه از آنان قطع نکرده اند را خواهانیم.

انتهای پیام

فهرست