امام جماعت مسجد جامع شهرستان مهاباد
حضرت محمد المصطفی (ص) و در راس آن دین مبین اسلام ضربان سنج حیات جهان است
ماموستا کاوه اسمعیلی اظهار داشت:حضرت محمد المصطفی (ص) و در راس آن دین مبین اسلام ضربان سنج حیات جهان است که در این نوار فعال میتوان آینه ی تمام نمای زندگی اخروی را در فرادید نهاد و به تماشای آخرت پربار آن پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا کاوه اسمعیلی،  امام جماعت مسجد جامع شهرستان مهاباد ، در پی  اقدام  هتاکانه  یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) بیانیه ای در محکومیت این اقدام  صادر  کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

می خواهند  نور خدا را با دهان‌ها (و سخنان و افتراها) ی خود خاموش کنند، در حالی که خداوند کامل کننده نور خویش است، هرچند کافران ناخشنود باشند. سوره صف آیه ۸

حضرت محمد المصطفی (ص) و در راس آن دین مبین اسلام ضربان سنج حیات جهان است که در این نوار فعال میتوان آینه ی تمام نمای زندگی اخروی را در فرادید نهاد و به تماشای آخرت پربار آن پرداخت.

بار دیگر دشمن عنود و خوار اسلام ، چهره خبیث و جنایتکارانه و افکار و اندیشه های نادرست و التقاطی خود را وارد مکتب ناب محمدی (ص) نمود.

اقدام نابجا و ناشایست و نابخردانه اهانت بزرگ به ساحت مقدس خاتم النبیین (ص) و یادگار آن حضرت ، قرآن کریم توسط نشریه مزدور فرانسوی ، فاقد ارزش های والای انسانی و اخلاقی که مصداق بارز مبارزه ی فرهنگی و تهاجمی بوده را شدیدا” محکوم نموده و استعمار بداند و آگاه باشد با اتکاء به ذات اقدس الهی و با رهبری حکیم و فرزانه حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) و رهنمودهای معظم له با حرکت های خود جوش بیداری اسلامی که با تکرر این جسارت ها و اهانت ها و اقدامات سخیف و غیر انسانی و اخلاقی راه به جایی نخواهد برد مگر به زباله دان تاریخ بپیوندد.

والسلام علیکم و رحمه و برکاته

کاوه اسمعیلی – امام جماعت مسجد جامع شهرستان مهاباد

انتهای پیام

فهرست