حضور ارتش در کنار مردم و کمک رسانی به آنها باعث دلگرمی در جامعه شده است
حجت الاسلام والمسلمین قریشی افزود: ممیزه ی ویژه ارتش جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح در کشور عزیزمان این است که در راه خداوند تلاش میکنند و جهاد فی سبیل الله داشته و بر اساس آموزه های قرآن کریم و با عمق باور قلبی و دینی در انجام وظایف خود تلاش میکنند و این در حالی است که در سایر کشورها چنین اعتقاد و پشتوانه ای وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ ظهر دیروز حجت الاسلام والمسلمین قریشی در دیدار با فرماندهان ارشد قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک روز ارتش از خداوند متعال توفیق روز افزون برای نیروهای مخلص و جهادی این نهاد انقلابی را خواستار شد.

وی به تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) در حفظ و تثبیت ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوایل انقلاب اشاره کرده و گفت : برکات این تصمیم که نشانه عمق جهان بینی امام راحل و نگاه توحیدی ایشان را نشان میدهد امروزه بخوبی آشکار شده و حضور ارتش در کنار مردم در صحنه های مختلف باعث دلگرمی مردم و رفع مشکلات بسیاری در کشور شده است.

امام جمعه ارومیه در ادامه سخنان خود به عمق ایمان و شجاعت نیروهای مسلح در کشور اشاره کرده و گفت : همیشه وقتی که فرماندهان و نیروهای مومن و با اخلاص ارتش را مشاهده می کنیم بخودمان می‌بالیم و افتخار میکنیم که افرادی اینچنین معتقد و متعهد در نظام اسلامی عهده دار حفظ امنیت و اقتدار نظام اسلامی هستند.

وی افزود: ممیزه ی ویژه ارتش جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح در کشور عزیزمان این است که در راه خداوند تلاش میکنند و جهاد فی سبیل الله داشته و بر اساس آموزه های قرآن کریم و با عمق باور قلبی و دینی در انجام وظایف خود تلاش میکنند و این در حالی است که در سایر کشورها چنین اعتقاد و پشتوانه ای وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن قدردانی از  تلاش های شبانه روزی ارتش در موضوع مقابله با ویروس کرونا گفت : نیروهای ارتش در این ایام که مردم عزیز کشور با ویروس کرونا درگیر بودند با تمام قوا به میدان آمده و در کنار مردم و مسئولین تلاش کردند که زنجیره گسترش این ویروس را بشکنند و نیز در سایر موضوعات اعم از کمک رسانی و توزیع اقلام بهداشتی پیشقدم بودند و این حضور باعث دلگرمی مردم است فلذا همه مردم و مسئولین قدردان  نیروهای مسلح و بویژه ارتش هستند.

وی گفت : گسترش این ویروس در کنار ایجاد مشکلات  و تلخی ها جلوه های زیبایی از همدلی و همکاری همه آحاد جامعه و اقشار مختلف با یکدیگر را به تصویر کشیده و نشان داد و اقدامات جهادی و خودجوش مردم در مسیر مقابله با ویروس کرونا و کمک ریانی به یکدیگر نمونه بی نظیر از جلوه ایمان و برادری در جهان بود که از ایمان و عرق ملی و ایرانیت ملت عزیز ما نشأت گرفته که همه باید قدردان این اتفاق مبارک باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست