شناسه خبر: 4234

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4234

امام جمعه مهاباد
حضور پر رنگ مردم به کشور عزت و اقتدار می بخشد
ماموستا دکتر عبدالسلام امامی اظهار داشت: حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر اعلام و اثبات مقبولیت و مشروعیت بالای نظام، بار دیگر توطئه ها و ترفندهای استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را نقش بر آب خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ روحانیون و علمای اهل سنت مهاباد نیز در همین راستا به عنوان کسانی که می‌توانند در شکل گیری حضور گسترده مردم در انتخابات اثرگذار باشند بر حضور گرم شهروندان بر سر صندوق های رای و انتخاب افراد اصلح برای در دست گرفتن سکان کشور و هر شهر و روستا تاکید کرده و آنان را به مشارکت در آینده کشور دعوت می‌کنند.

ماموستایان دینی مهاباد به توطئه دشمنان برای جلوگیری از مشارکت مردم در انتخابات با به راه‌اندازی جنگ روانی و تبلیغاتی با استفاده از شبکه‌های مجازی و رسانه‌های گروهی اشاره و راه شکست اهداف استکبار جهانی علیه نظام را هوشیاری و مشارکت در این عرصه عنوان کردند.

امام جمعه اهل سنت مهاباد با بیان اهمیت این دوره از انتخابات پیش رو اظهار داشت: هرچه مردم بیشتر پای صندوق‌های رای بیایند، پشتوانه نظام محکم‌تر می‌شود و در سطوح بین‌المللی و داخلی کارسازتر و مفیدتر خواهد بود.

ماموستا عبدالسلام امامی اضافه کرد: حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر اعلام و اثبات مقبولیت و مشروعیت بالای نظام، بار دیگر توطئه ها و ترفندهای استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را نقش بر آب خواهد کرد.

وی تاکید کرد: به طور قطع مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی برای ایفای نقش و مداخله در اداره امور کشور و ترسیم مسیر رشد و توسعه ایران اسلامی، حضوری حداکثری و هوشمندانه برای انتخاب اصلح ترین فرد در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی خواهند داشت.

ماموستا امامی با اشاره به اینکه یکی از مسائل مهم و کلیدی برای انقلاب اسلامی و نقطه عطف در تاریخ انقلاب موضوع حضور گسترده مردم در انتخابات است ، اظهار داشت: این حضور پرشور و معنادار مایه دلگرمی حاکمیت و مسئوولان کشور برای ادامه راه نظام اسلامی است.

انتهای پیام

 

فهرست