نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
خبرنگاران ، تلاشگران گمنام و صدای رسای مردم و مسئولین در انعکاس رویدادها هستند
حجت الاسلام سید مهدی قریشی اظهار داشت: تلاشگران گمنام عرصه رسانه در انعکاس اخبار هستند که لازم است زحمات این عزیزان بخوبی دیده شود و امنیت و سلامتی آنان در تمامی شرایط مورد توجه جدی قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در پیامی ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان حادثه ناگوار واژگونی اتوبوس خبرنگاران در شهرستان نقده درگذشت دو تن از خبرنگاران خبرگزاری های ایسنا و ایرنا را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبرحادثه ناگوار واژگونی اتوبوس خبرنگاران و جان باختن دوتن از خبرنگاران جوان و پر تلاش خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی از خبرگزاری های ایسنا و ایرنا موجب تأثر و تألم گردید.

خبرنگاران عزیز ، تلاشگران گمنام عرصه رسانه و صدای رسای مردم و مسئولین در انعکاس اخبار و رویدادها هستند که لازم است زحمات این عزیزان بخوبی دیده شود و امنیت و سلامتی آنان در تمامی شرایط مورد توجه جدی قرار بگیرد.

اینجانب درگذشت خبرنگاران عزیز را به جامعه رسانه ای و خانواده های محترم آنان تسلیت میگویم  واز خداوند متعال عافیت و سلامتی  برای مصدومین این حادثه ناگوار خواستارم.

سید مهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

انتهای پیام

فهرست