امام جمعه موقت شاهین دژ
خداوند فرموده ای بنی آدم ، اگر برایم شریک قرار نداده باشی و طلب مغفرت نمای تو را میبخشم
ماموستا محمد موحد اظهار داشت: خداوند فرموده ای بنی آدم اگر به راستی از من بخواهی و امید به رحمتم داشته باشی هرچند گناه کرده باشی آن را خواهم بخشید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماز عبادی ، سیاسی جمعه اهل سنت این هفته شاهین دژ با رعایت پروتکول های بهداشتی با امامت ماموستا محمد موحد امام جمعه موقت شاهین دژ برگزار گردید.

خطیب جمعه ضمن حمد و ثنای خداوند و صلاه و سلام به پیامبر اکرم (ص) و آل و اصحاب آن حضرت گفت: خداوند ناظر بر اعمال و رفتارمان است هر چند عمر زیاد و طولانی کنیم آخرش کوتاه و مرگ است ولی آخرت ابدی و ماندگار است و باید برای آخرت خود توشه ای آماده کنیم.

وی افزود: خداوند فرموده ای بنی آدم اگر به راستی از من بخواهی و امید به رحمتم داشته باشی هرچند گناه کرده باشی آن را خواهم بخشید اگر گناهانت به آسمان رسد و به اندازه زمین باشد اگر برایم شریک قرار نداده باشی و طلب مغفرت نمای تو را میبخشم چون خداوند نسبت به بنده اش رحم دارد.

ماموستا موحد خاطر نشان کرد: خداوند فرموده ، ای پیامبر از طرف من به بندگانم بگو ای بندگان خدا که در گناه کردن زیاده روی کرده اید نا امید نشوید  از رحمت خدا آنان را خواهم بخشید زیرا من غفور و رحیم هستم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اجلتان رسد دنیا جای امتحان است طلب عفو و بخشش کنید قبل از اینکه عذاب الهی نازل شود و بدانید به حقیقت وعده خداوند حق است زندگانی دنیا شما را فریب ندهد و شیطان شما را از راه خداوند دور نکند.

انتهای پیام

فهرست