شناسه خبر: 2988

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2988

 امام جمعه بوکان
خداوند ما را به اخلاق و شخصیت اسلامی هدایت دهد
ملا عباس احمدی باغ اظهار داشت: هر شخصی به هر شیوه در هر پست و مقامی در هر جا و مکانی  به مردم و نظام خدمت کند برای ما عزیز و مهربان است اما ما مخالف دروغ گویی، وعده و عیدهای دروغ به مردم هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماز جمعه این هفته بوکان به امامت حاج ماموستا عباس احمدی باغ در مسجد جامع  برگزار شد.

وی در ابتدا سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر از ۱۲بهمن لغایت۲۲ بهمن را تبریک گفت.

ماموستا احمدی باغ اظهار داشت: هر شخصی به هر شیوه در هر پست و مقامی در هر جا و مکانی  به مردم و نظام خدمت کند برای ما عزیز و مهربان است اما ما مخالف دروغ گویی، وعده و عیدهای دروغ به مردم هستیم.

خطیب جمعه تصریح نمود: خدا و پیامبر خدا (ص) وتمام دنیا مخالف دروغ هستندکسانی که خدمتگذار دین و ملت هستند خداوند آنان را توفیق دهد تا صادقانه به مردم خدمت کنند. اما کسانی که دروغگو و خائن هستند خداوند اینها را نابود کند.

ملا عباس احمدی همچنین سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (ص) و روز زن را تبریک گفت.

وی در ادامه گفت: کسانی که به ظاهر مسلمان اما ایمان در قلب ندارند تجسس، غیبت، دورویی، عیب و عار مردم را نشان می دهند خداوند روزی عیب هایشان را نشان می دهد و درجامعه بی آبرو خواهند شد.

وی افزود: ترور شخصیت انسانها بزرگترین گناه  است  کسانی  که با دست، قلم، زبان، سیاست به مردم لطمه وارد می کنند خداوند هم در این دنیا آنها را خار و بی ارزش می کند

امام جمعه بوکان بیان کرد: خداوند ما را به اخلاق و شخصیت اسلامی هدایت دهد

تا برای روز قیامت چیزی همراه  داشته باشیم و در پیشگاه خداوند جوابگو باشیم ، مقام و ثروت در روز قیامت ما را نجات نمی دهد بلکه باید اعمال صالح توشه کنیم.

انتهای پیام

 

فهرست