شناسه خبر: 7611

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=7611

نماینده مردم شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی
خدمات بعد انقلاب نظام قابل مقایسه نیست
کمال حسین پور اظهار داشت: با اینکه خدماتی که در طول این چهل سال در شهرستانها ارائه شده در مقایسه با پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست و پیشرفتهای خوبی در کشور حاصل شده  است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،محمد صادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی ، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ، خسرو پور سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت ، اعضای شورای تامین ، مسئول مرکز اسلامی ، ائمه جمعه شهرستان ( سردشت – نلاس) در مسجد قبا شهر نلاس با مردم  نشست و دیدار کردند.

کمال حسین پور نماینده مردم شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض خیرمقدم به استاندار و  هیات همراه و مسئولین شهرستان و مردم شریف سردشت افزود: با اینکه خدماتی که در طول این چهل سال در شهرستانها ارائه شده در مقایسه با پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست و پیشرفتهای خوبی در کشور حاصل شده  است.

وی در بیان محرومیت و مشکلات مردم این منطقه از قبیل فقدان راه مواصلاتی مناسب و ترانزیتی و کمبود امکانات درمانگاهی و پزشکی و فقدان امکانات رفاهی  شهری و آموزشی و بیکاری ناشی از بسته بودن مرز با همسایه ها واقعا در مضیقه هستند و یاد آوری یک نکته حائز اهمیت است باز نشدن مرزهای تجاری ، خسارات جبران ناپزیری را به شهرستان سردشت وارد کرده و خواهد کرد که باعث مهاجرت روستاییان به استانهای مجاور و یا مهاجرت به خارج از کشور را رقم زده است و این یک فاجعه انسانی است.

نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: امیدواریم با سفر استاندار محترم و رصد میدانی مشکلات این شهرستان تصمیماتی اتخاذ کنند که باعث رونق اقتصادی و رفع مشکلات خدماتی و معیشتی این شهرستان  را فراهم سازد.

انتهای پیام

فهرست