فرماندار جدید شهرستان نقده
خدمت به مردم و دیار شهیدپرور شهرستان نقده ، افتخار بزرگی است
شاکر درآئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نقده گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا در پایان مأموریت خود با عنایت خداوند و همکاری و همیاری مردم، کارنامه قابل قبولی را ارائه نمایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ به نقل از سایت فرمانداری نقده، درآئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نقده که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، نماینده مردم نقده و اشنویه، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان ، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ادامه جلسه ، منوچهر شاکر سرپرست جدید فرمانداری نقده ، خدمت به مردم و دیار شهیدپرور شهرستان نقده را افتخار بزرگی برای خود دانست و اظهار امیدواری کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل شهرستان، با همت و تلاش مسئولین و همچمین اتحاد و همدلی در مسیر تعالی و پیشرفت بیش از پیش قرار خواهد گرفت.

شاکر گفت: در اولین فرصت جلسات مشورتی بمنظور هماهنگی بیشتر با نخبگان، اصناف، کشاورزان، فرهنگیان و سایر اقشار مردم برگزار خواهد نمود.

وی در پایان سخنان خود گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا در پایان مأموریت خود با عنایت خداوند و همکاری و همیاری مردم، کارنامه قابل قبولی را ارائه نمایم.

انتهای پیام

 

فهرست