استاندار آذربایجان غربی
خدمت کردن به مردم در این شرایط سخت اقتصادی، امری ارزشمند و ماندگار است
محمدمهدی شهریاری اظهار داشت: با وجود همه تلاش های انجام گرفته و ارتقای شاخص های زیرساختی، هنوز از نقطه مطلوب که برازنده مردم شریف آذربایجان غربی است، فاصله داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،محمدمهدی شهریاری ، استاندار آذربایجان غربی طی گفتگو با رابط خبری ما اظهار داشت: خدمت کردن به مردم در این شرایط سخت اقتصادی، امری ارزشمند و ماندگار است.

وی افزود: با وجود همه تلاش های انجام گرفته و ارتقای شاخص های زیرساختی، هنوز از نقطه مطلوب که برازنده مردم شریف آذربایجان غربی است، فاصله داریم.

شهریاری خاطر نشان کرد: رانت حواله های سوخت، معابر کولبری و زمین خواری را حذف کردیم و در این راه کسانی که دستشان از این منابع کوتاه شده، برای متوقف کردن این جریان دست به هر کاری زدند.

استاندار آذربایجان غربی تصریح نمود: از مدیران توانمند بومی استفاده کردیم؛ اما عده ای در راستای دستیابی به اهداف شخصی خود، مدعی هستند از نیروهای غیربومی استفاده شده است

برخی علاوه بر اینکه اقدامات مثبت انجام شده در استان را وارونه جلوه می دهند، با ایجاد اختلافات قومی و مذهبی، در پی کسب منافع خود هستند.

وی اظهار داشت: آذربایجان غربی مردم بی نظیری دارد که علیرغم تمامی مشکلات، در وحدت و همدلی با همدیگر زندگی می کنند و توجهی به نقشه های تفرقه افکنان ندارند.

قدردان صبر و شکیبایی مردم آذربایجان غربی به خاطر کم و کاستی های ناشی از تحریم، کرونا و کمبود نقدینگی بوده و طلب حلالیت می کنم.

انتهای پیام

 

 

 

فهرست