شناسه خبر: 583

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=583

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
خیرین در کمک به آسیب دیده گان از کرونا خوش درخشیدند
سید مهدی قریشی بااشاره به اینکه خیرین در بحث رزمایش مواسات و لبیک گویی به فرمان رهبری  در کمک به آسیب دیده گان خوش درخشیده اند، تصریح کرد: در ایام شیوع کرونا که در دنیا شاهد درگیری وغارت برای تهیه اقلام اولیه بودیم در کشور ما حرکت های جهادی و معنوی زیبایی توسط مردم، خیرین و نهادها انجام گرفت که شایسته تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ؛ حجت الاسلام سید مهدی قریشی دیروز ۲۱ اردیبهشت در رزمایش سفره مهربانی که در مصلی امام خمینی ارومیه برگزار شد، گفت: مطالبه مقام معظم رهبری با عنوان رزمایش مواسات برگرفته از متون دینی بوده و مطالبه ایشان از خیرین برای دستگیری از مستمندان برترین کار در شرایط فعلی است

امام جمعه ارومیه بااشاره به اینکه خیرین در بحث رزمایش مواسات و لبیک گویی به فرمان رهبری  در کمک به آسیب دیده گان خوش درخشیده اند، تصریح کرد: در ایام شیوع کرونا که در دنیا شاهد درگیری وغارت برای تهیه اقلام اولیه بودیم در کشور ما حرکت های جهادی و معنوی زیبایی توسط مردم، خیرین و نهادها انجام گرفت که شایسته تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی اظهار کرد: آستان قدس رضوی از همان روزهای اولیه شیوع کرونا درجهت کمک به افراد نیازمند ومتضرر از کرونا پای کار آمده و در همه استان ها اقدامات شایسته ای انجام داده است.

وی کمک به مستمندان را یکی از موضوعاتی دانست که خداوند و اهل بیت به آن تاکید کرده اند وگفت: از جمله اوصاف متقیان و افراد خیّر کمک به نیازمندان در روزهای بحرانی است.

امام جمعه ارومیه ادامه داد: شناسایی افراد نیازمند و متضرر از کرونا و برقراری مساوات دربین آنها یک امر شایسته وخدا پسندانه است.

انتهای پیام

 

فهرست