امام جمعه اهل سنت شاهین دژ
درشرایط حساس فعلی مسئولان باید نسبت به قشر کم درآمد احساس مسئولیت کنند
ماموستا احمد ویسی ضمن محکوم کردن اهانت به نبی مکرم اسلام توسط مجله ی فرانسوی به نام آزادی بیان اظهار داشت: چنین اهانتهایی درصدراسلام هم توسط منافقان وکفارصورت می گرفت ولی روز به روز خورشیداسلام درخشاترشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ خطبه های نماز جمعه اهل سنت این هفته شاهین دژ ، به امامت ماموستا احمد ویسی اقامه گردید.

وی ضمن حمد و ثنای خداوند متعال و صلاه و سلام به پیامبر اکرم  (ص ) وآل واصحاب آن حضرت وباآرزوی قبولی طاعات وعبادات نمازگزاران و تبریک هفته ی دفاع مقدس به ملت بزرگ ایران اسلامی وخداقوت به سربازان گمنام و دلیر اسلام درخصوص شناسای عاملان اختلاس که به هیچ کسی رحم نمیکنند و تنها به فکر نفع خود هستنند و این سربازان شب و روز را برخود حرام کرده اند تا ما آسوده ودغدغه ای نداشته باشیم .

امام جمعه اهل سنت شاهین دژ ضمن محکوم کردن اهانت به نبی مکرم اسلام توسط مجله ی فرانسوی به نام آزادی بیان اظهار داشت: چنین اهانتهایی درصدراسلام هم توسط منافقان وکفارصورت می گرفت ولی روز به روز خورشیداسلام درخشاترشد و حالا هم نوراسلام درخشانترشده وتا روز قیامت این نور عظیم خاموش شدنی نیست و روسیاهی برای کسانی خواهد بود که اقدام به چنین اهانتهایی میکنند .

ماموستا ویسی تصریح نمود:  درشرایط حساس فعلی همه مسئولان ومردم باید نسبت به قشر کم درامد وبی بضاعت احساس مسئولیت کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: بازاریان بزرگوار متوجه باشند که با احتکاروگرانفروشی رزق خود را حرام نکنند وخدا را رقیب برامورات زندگی خود بدانند و نسبت به کمک کردن فقرا ونیازمندان کوتاهی نکنند چون واقعا کسانی هستند که برای نان شب شان محتاجند.                                              انتهای پیام

فهرست