رئیس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا
دریافت واکسن کرونا برای تمام دانشجویان آذربایجان غربی میسر شد
دکتر علی احمد آقاپور اظهار داشت: کلیه دانشجویان دانشگاه‌های غیر انتفاعی، دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای بعد از ثبت نام در سامانه یکپارچه واکسیناسیون برای دریافت واکسن خود باید با در دست داشتن کارت دانشجویی و کارت ملی  به مراکز تزریق واکسن مراجعه نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،  دکتر علی احمد آقاپور، رئیس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی گفت: واکسیناسیون دانشجویان شهرستان ارومیه پیشتر آغاز شده بود و از فردا دانشجویانی که در شهرستان‌های استان آذربایجان غربی مشغول به تحصیل می‌باشند از فردا می‌توانند نسبت به دریافت واکسن خود  اقدام کنند.

وی تصریح کرد: دانشجویان با ثبت نام در سامانه یکپارچه واکسیناسیون به نشانی  salamat.gov.ir و انتخاب یکی از مراکز واکسیناسیون بعد از دریافت پیامک با مراجعه به مراکز تجمیعی  واکسیناسیون که هنگام ثبت نام انتخاب نموده‌اند نسبت به دریافت واکسن خود اقدام نمایند.

دکتر آقاپور ادامه داد: کلیه دانشجویان دانشگاه‌های غیر انتفاعی، دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای بعد از ثبت نام در سامانه یکپارچه واکسیناسیون برای دریافت واکسن خود باید با در دست داشتن کارت دانشجویی و کارت ملی  به مراکز تزریق واکسن مراجعه نمایند.

انتهای پیام

فهرست