نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی
در تبلیغات انتخاباتی به جای تخریب رقیب، ارائه قابلیت های افراد باید مورد توجه قرار گیرد
سید مهدی قریشی اظهار داشت:باید در جهت مطالبه مقام معظم رهبری در خصوص افزایش مشارکت در انتخابات سال آینده و انتخاب دولت جوان، انقلابی و حزب الهی تلاش بیشتری از سوی مسئولین صورت گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: شورای فرهنگ عمومی استان باید در سال جدید به مباحث حول محور شعار سال جدید اهتمام بیشتری داشته باشد.

جلسات شورای فرهنگ عمومی در سال جدید باید منظم تر برگزار شده و در خصوص مباحث جلسات امسال آسیب شناسی صورت گیرد.

وی افزود: در پروژه های مختلف، پیوست های فرهنگی با جدیت رعایت شده و طرح های بدون پیوست فرهنگی اجرایی نشود.

مسئله پیوست فرهنگی از مطالبات مهم مقام معظم رهبری است لذا مسئولین اجرایی پروژه ها باید قبل از اجرای پروژه پیوست های فرهنگی آن را اعلام نمایند.

سید مهدی قریشی اظهار داشت: مدیران و مسئولین باید به وظیفه خود به نحو احسن عمل کنند تا امید در مردم شکل گیرد و دشمنان نتوانند ناامیدی را در جامعه القاء کنند.

ایستادن در صف های مرغ و روغن مخصوصاً در آستانه عید نوروز شایسته مردم عزیز نیست و مسئولین باید هرچه سریعتر این مشکل را برطرف نمایند.

امام جمعه ارومیه تصریح نمود: باید در جهت مطالبه مقام معظم رهبری در خصوص افزایش مشارکت در انتخابات سال آینده و انتخاب دولت جوان، انقلابی و حزب الهی تلاش بیشتری از سوی مسئولین صورت گیرد.

مباحث فرهنگی انتخابات و فضای مجازی باید در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر بررسی و مدیریت شود.

وی در ادامه افزود: نامزدهای انتخاباتی و هواداران آن ها باید مراقب باشند که فضای انتخابات را با تهمت و آبروریزی از دیگران به فضایی ناسالم تبدیل نکنند.

در تبلیغات انتخاباتی به جای تخریب رقیب، ارائه قابلیت های افراد باید مورد توجه قرار گیرد.

نامزدهای انتخابات شورای شهر نباید با پرداختن به مسائل قومیتی فضای شورای شهر را آلوده کنند.

انتخابات شورای شهر، نباید انتخابات ریاست جمهوری را تحت الشعاع قرار دهد

انتهای پیام

فهرست