نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
در دنیای کنونی علم در دست هر کس باشد تسلط بر سایر کشورها خواهد داشت
حجت الاسلام سید مهدی قریشی اظهار داشت: دانشگاه ها از مهم ترین مسائل کشور هستند و مقام معظم رهبری بارها راهکار بیرون رفت از مشکلات را تولیدات علمی و دانشگاهی بیان کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،مسئولین نهاد و رؤسای دانشگاه ها با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این نشست صمیمی با مسئولین نهاد و رؤسای دانشگاه ها اظهار داشت: تمامی مجموعه های مرتبط در کشور هر زمان در کنار هم بوده و با هم مشارکت سازنده داشته و دانش و علوم و خود را با هم به اشتراک بگذارند توانسته اند به اهداف خود رسیده و مشکلات را به راحتی حل نمایند.

امام جمعه ارومیه افزود: دانشگاه ها از مهم ترین مسائل کشور هستند و مقام معظم رهبری بارها راهکار بیرون رفت از مشکلات را تولیدات علمی و دانشگاهی بیان کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: در دنیای کنونی علم در دست هر کس باشد تسلط بر سایر کشورها خواهد داشت لذا اگر دانشگاه ها به وظایف خود در خصوص تولید علم بدرستی عمل کنند مسئله تسلط از کشور برداشته می شود.

سید مهدی قریشی در ادامه تصریح نمود: هم صدا شدن دانشگاه ها در مطالبه مشکلات دانشگاهی از مسئولین کشوری و استانی می تواند در برطرف شدن مشکلات راه گشا باشد.

بنده برای حل مشکلات دانشگاهی حاضر به همکاری و مطالبه مشکلات از مسئولین کشوری و استانی هستم.

انتهای پیام

 

فهرست