نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی
در دین اسلام انسان کریم بوده و از جایگاه والایی برخوردار است
حجت الاسلام والمسلمین قریشی اظهار داشت: در دین اسلام همه انبیای الهی دارای عصمت و واجب الاطاعة هستند و فرقی بین هیچ کدام از آن ها نیست. سردار سلیمانی به این آموزه های قرآن ایمان داشت و الحق هم این سردار رشید، شهید همه اقوام و ادیان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ همایش ” اتحاد اقوام و ادیان در مکتب سردار سلیمانی” به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی در سالن اجتماعات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور علمای اهل سنت و تشیع و آشوری های ارومیه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی هم با بیان این که اساس حرکت سردار سلیمانی کمک به مردم بود، اظهار داشت: در دین اسلام انسان کریم بوده و از جایگاه والایی برخوردار است و سردار سلیمانی بر اساس این آموزه اسلام هر کجا صدای مظلومی را می شنید بدون توجه به دین و قومیت او، کمک می کرد.

وی ادامه داد: خداوند متعال در قرآن کریم به انسان ها سفارش می کند به همه پیامبران الهی ایمان بیاورند و از آن ها اطاعت کنند. در دین اسلام همه انبیای الهی دارای عصمت و واجب الاطاعه هستند و فرقی بین هیچ کدام از آن ها نیست. سردار سلیمانی به این آموزه های قرآن ایمان داشت و الحق هم این سردار رشید، شهید همه اقوام و ادیان است.

انتهای پیام

 

فهرست