به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا خدر رحیمی ، امام جمعه نلاس سردشت به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

نحن صامدون       ،     ما ایستاده ایم

در قاموس ملتها و امتها مقاومت و پایداری در برابر استکبار همیشه نتیجه مثبت داده و حساب استکبار مثل طبل تو خالی برای همه مظلومان آشکار شده است.

۳۱شهریور ماه نیز آغاز جنگ تحمیلی بود که با چراغ سبز جبهه استکبار علیه جامعه و کشور انقلابی ایران اسلامی که ایرانیان قسم خورده بودند صامد و مقاوم باشند ، شروع گردید و اینبار یکی از نوکران استکبار بنام صدام افلقی قرار گذاشت ظرف شش روز در تهران هستم و حتی در جواب خبرنگار قسمتی از سوال را جواب داد و گفت قسمت دوم جواب را در تهران میدهم با این تفکر و آرزو آمد.

مقاومت ایران اسلامی با سه اصل ، اسلام ، رهبری و وحدت مردم ، آرزوی صدام را دفن نمود و ایران ایستاد و مقاومت نمود و امروز در سالروز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران امنیت خویش را در مقاومت میبینیم لذا به تبعیت از رهبری فقید مان که آن زمان می فرمودند:

۱_ ما در جنگ دوستان و دشمنان را شناختیم حکام  منطقه که مخفیانه با جبهه استکبار بودند درسال ۹۹ پیمان سازش ننگین را با رژیم صهیونیستی علنی نمودند و دشمنی مخفی آن زمان اکنون اظهر من الشمس گردید. لذا باید به جبهه استکبار گفت ، جبهه استکبار تعظیم کن این مقاومت سلطانی بنام حسین از تبار حضرت رسول (ص) دارد.

۲_ جنگ ما یک گنج بود از فرمایشات رهبر فقید نظام اسلام بود آن زمان خیلی از خودی و غیر خودی به این گنج پی نبرده بودن ولی سردار هایی از دل این جنگ و مقاومت بیرون آمدند که یک تنه جبهه استکبار را به لرزه در آوردند از باکری ها تا سردار دلها و هزاران گنجی که اکنون در گوشه وکنار جبهه مقاومت در حال تعلیم و استمرار این گنج تمام نشدنی است .

صرف نظر از تعلیم نیرو های انسانی در سخت افزار و جنگ افزار نیز در زدن پایگاه تروریستی آمریکا در عین الاسد عراق گنج را به رخ جبهه استکبار کشاندیم و همین امر در مرگ بر آمریکای مردم آمریکا و به زیر کشیدن نماد های برده داری در آمریکا که مرهون خون مردان جبهه مقاومت بود با چشم دیدیم و دوباره میگویم جبهه استکبار تعظیم کن جبهه مقاومت سلطانی بنام حسین دارد.

۳_ در سالروز یاد و خاطره شروع جنگ تحمیلی آمریکا را منزوی میبینیم زیرا قدرت تمام کردن تصمیمات را نداد و توان اجماع سازی را ندارد و توان اختلاف در بین کشور های مخالف را ندارد تکرار میکنم جبهه استکبار تعظیم کن که مقاومت سالاری به نام حسین دارد .

خدر رحیمی امام جمعه شهر نلاس سردشت .