امام جمعه شهر ربط سردشت
دستان جنایتکار تکفیری ها امروز تحت هدایت سرویس های اطلاعاتی استکبار رهبری میشود
ماموستا عثمان یوسفی اظهار داشت: همه ما میدانیم که جامعه اهل سنت و تشیع هر دو در طول تاریخ گرفتار توطئه و نقشه های افراطی انگلیسی و آمریکایی بودند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، ماموستا عثمان یوسفی امام جمعه شهر ربط سردشت مبنی بر محکوم نمودن کشتار وحشیانه و حادثه دلخراش کارگران مظلوم شیعه ها توسط گروه تکفیری پست داعشی در منطقه بولان ایالت بلوچستان پاکستان  بیانیه ای را صادر نمود.

متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبرکشتار وحشیانه وحادثه دلخراش کارگران مظلوم شیعه که در نهایت سبعیت و قساوت قلب توسط گروه تکفیری پست داعشی ها صورت گرفت قلب بنده و جامعه ایمانی را متأثر کرد.

آنچه مسلم است این است که : دستان جنایتکار و قلب های کینه جو و جهل و تعصب تکفیری ها امروز تحت هدایت سرویس های اطلاعاتی و امنیتی استکبار رهبری میشود.

همه ما میدانیم که جامعه اهل سنت و تشیع هر دو در طول تاریخ گرفتار توطئه و نقشه های افراطی انگلیسی و آمریکایی بودند .

ادامه این جنایات گروه تکفیری داعش درکشور پاکستان و کشتار هدفمند پیروان اهل بیت رسول الله در این سرزمین اسلامی باعت تألم و تاثر شدید اینجانب و علاقه مندان  به دین حنیف اسلام و اهل بیت (ع) گردید.

این جنایات وحشیانه گروه تکفیری داعش قلوب همه پیروان قرآن و پیامبر اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهرش را در سراسر جهان را مملو از اندوه و سینه های آنان را لبریز ازخشم کرد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر مبارک مقام معظم رهبری مدظله العالی و نیز خانواده های داغدیده ، آن را به شدت محکوم و مؤکدا از دولتمردان و مقامات ایالتی وملی پاکستان میخواهم که به این گونه جنایات ها پایان دهند.

در پایان علو درجات و شادی ارواح طیبه این شهدای عزیز را از درگاه خداوند متعال مسألت مینمایم و برای همه بازماندگان آنها صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.

انشا الله هرچه زودتر این غده سرطانی تروریسم از بلاد اسلام ریشه کن گردد.

( ومن اظلم ممن ذکر بآیات ربه ثم اعرض عنها انا من المجرمین منتقمون)

و کیست بیدادگرتر از آن کس که به آیات پروردگارش پند داده شود و آنگاه از آن روى بگرداند؟ قطعاً ما از مجرمان انتقام‌کِشنده‌ایم.

ماموستا عثمان یوسفی ، امام جمعه ربط سردشت

انتهای پیام

فهرست