شناسه خبر: 4854

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4854

امام جمعه مهاباد
دسترسی آزاد به اینترنت مطالبه همه مردم است
ماموستا عبدالسلام امامی اظهار داشت: بسیاری از مشکلات خانوادگی و قضایی در فضای مجازی اتفاق افتاده که هیچ گونه نظارتی در آن توسط دستگاه های اجرایی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نماز جمعه این هفته شهرستان مهاباد به امامت ماموستا عبدالسلام امامی اقامه گردید.

ماموستا عبدالسلام امامی با اشاره به طرح صیانت از فضای مجازی افزود: بسیاری از مشکلات خانوادگی و قضایی در فضای مجازی اتفاق افتاده که هیچ گونه نظارتی در آن توسط دستگاه های اجرایی وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ وقت محدود کردن مردم موفقیت آمیز نبوده، ادامه داد: ساماندهی و نظارت بر فضای مجازی برای جلوگیری از فریب جوانان، توهین و افترا و نا امنی امری اجتناب ناپذیر است.

امام جمعه مهاباد با بیان اینکه استفاده از فضای مجازی نیاز به نظارت و فرهنگ سازی دارد، اظهار  اشت: فیلتر کردن و محدودسازی دسترسی به اینترنت در زمان های گذشته نشان داده که هیچ کدام راه حل مناسبی برای حل موضوع نیست.

ماموستا امامی با اشاره به برگزاری المپیک توکیو و آرزوی موفقیت برای کاروان ورزشی کشورمان گفت: ورزشکار اهل کشور الجزایر با عدم حضور در مسابقه با نماینده رژیم صهیونیستی برای همیشه قهرمان ماند و مورد استقبال باشکوه ملت خود قرار گرفت که جای قدردانی دارد.

وی همچنین ضمن ابزار نگرانی از شیوع دوباره کرونا نیز بیان کرد: برای جلوگیری از همه گیری و کنترل مرگ و میر ناشی از این بیماری ضروری است همه سالمندان طبق اولویت بندی های انجام شده، نسبت به دریافت واکسن اقدام کرده و زمینه سلامت خود و اطرافیان را فراهم کنند.

وی اضافه کرد: فرصت تزریق رایگان واکسن کرونا فراهم شده و مردم ما از این نعمت در راستای سلامت جامعه باید بیشتر کنند.

انتهای پیام

فهرست