امام جمعه سردشت
دشمنان اسلام از عصر پیامبر تاکنون نسبت به انسجام و وحدت و همگرایی مسلمانان نگران بوده اند
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: مرحوم آیت ا.. تسخیری چهره واقعی مردان تقریب در سالهای اخیر بوده که در بین تمام مذاهب چهره ای محبوب بودند که فقدان ایشان ظایعه ای بزرگ برای امت اسلامی بوده که اینجانب این مصیبت را به امت اسلامی ومقام معظم رهبری تسلیت عرض نموده و انشاله رهرو واقعی این عزیز از دست رفته وبزرگان راه اخوت و وحدت باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛  امام جمعه سردشت ، به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله تسخیری بیانیه ای را صادر کردند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

دشمنان اسلام از عصر پیامبر تاکنون نسبت به انسجام و وحدت و همگرایی مسلمانان نگران بوده اند و هیچ وقت دست از دسیسه چینی و توطئه و تفرقه افکنی برنداشته  و دست بردار نخواهند بود و در طول حیات امت اسلامی وبرای التیام این شکاف وزخم عالمانی وارسته وفقیهان ودانشمندانی مجاهد از شیعه وسنی با حفظ مبانی وعقیده خودبوده اند که در مقابل توطئه دشمن ایستاده و همواره کوشیده اند که مردم را از توطئه ها و دسیسه های دشمن آگاه کنند و عمر با برکت خود را صرف وحدت و همبستگی میان امت اسلامی وتقریب بین مذاهب نموده اند

در کنار بزرگانی همانند  شیخ محمد عبده ؛آیت ا…بروجردی و شیخ شلتوت و قبال لاهوری .‌

مرحوم آیت ا.. تسخیری چهره واقعی مردان تقریب در سالهای اخیر بوده که در بین تمام مذاهب چهره ای محبوب بودند که فقدان ایشان ظایعه ای بزرگ برای امت اسلامی بوده که اینجانب این مصیبت را به امت اسلامی ومقام معظم رهبری تسلیت عرض نموده و انشاله رهرو واقعی این عزیز از دست رفته وبزرگان راه اخوت و وحدت باشیم.

انتهای پیام

فهرست