مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان بوکان
دشمنان اسلام و مسلمین با اهداف شیطانی خود در صدد نابودی اسلام هستند
حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی اظهار داشت: از آموزه هایی اسلام وحدت و همبستگی است. دشمنان همیشه برای ضربه زدن به اتحاد و همدلی مسلمانان برنامه ریزی می کنند که باید مسلمانان با اتحاد و همبستگی خود این توطئه ها را خنثی و دشمنان را از رسیدن به خواسته نا امید کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان بوکان قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بوکان ابتدا به آیه ۴۶ سوره انفال اشاره کرد و گفت: وَأَطِیعُوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَا تَنَازَعُوا فَتَفْشَلُوا وَتَذْهَبَ رِیحُکُمْ وَاصْبِرُوا إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ و از خدا و پیامبرش فرمان برید، و با یکدیگر نزاع و اختلاف مکنید، که سست و بد دل می شوید، و قدرت و شوکتتان از میان می‌رود؛ و شکیبایی ورزید؛ زیرا خدا با شکیبایان است.

وی یکی از مصادیق بارز و عینی بصیرت را اتحاد و وحدت دانست و خاطر نشان کرد: دشمنان اسلام و مسلمین با اهداف شیطانی خود در صدد نابودی اسلام هستند اگرچه راه به جایی نخواهند پس وحدت، انسجام و همدلی، پرهیز از هر نوع تفرقه در این برهه یک اصل ضروری است.

وی در ادامه به آیه ۱۵۳سوره بقره اشاره کرد و گفت: یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اسْتَعِینُوا بِالصَّبْرِ وَالصَّلَاهِ إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ -ای اهل ایمان از صبر و نماز برای حل مشکلات خود و پاک ماندن از آلودگی ها و رسیدن به رحمت حق کمک بخواهید زیرا خدا با صابران است.

حجت الاسلام عباسی خاطر نشان کرد: از آموزه هایی اسلام وحدت و همبستگی است. دشمنان همیشه برای ضربه زدن به اتحاد و همدلی مسلمانان برنامه ریزی می کنند که باید مسلمانان با اتحاد و همبستگی خود این توطئه ها را خنثی و دشمنان را از رسیدن به خواسته نا امید کنند. وی به سخنران امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: وحدت کلمه را حفظ کنید. اگر وحدت و انسجام ،همبستگی داشته باشند آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

فرمانده سپاه بوکان در ادامه تصریح کرد: صحنه سرنوشت ساز انتخابات با مشارکت مردم ، انتخابات ۲۸ خرداد ماه۱۴۰۰ یک انتخاب سرنوشت ساز برای کشور است.

انتهای پیام

فهرست