امام جمعه موقت مهاباد
دشمنان به دنبال ترویج قهر ملت ایران با نظام جمهوری اسلامی هستند
ماموستا سلیمان رشیدی اظهار داشت: شرکت در انتخابات در این برهه حساس امری واجب، ملی، شرعی و ضروری و بسیار حائز اهمیت است که بایستی مردم باشور و شوق بیشتری در آن شرکت کرده و فریب نقشه های شوم استکبار جهانی را نخورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ روحانیون و علمای اهل سنت مهاباد نیز در همین راستا به عنوان کسانی که می‌توانند در شکل گیری حضور گسترده مردم در انتخابات اثرگذار باشند بر حضور گرم شهروندان بر سر صندوق های رای و انتخاب افراد اصلح برای در دست گرفتن سکان کشور و هر شهر و روستا تاکید کرده و آنان را به مشارکت در آینده کشور دعوت می‌کنند.

ماموستا سلیمان رشیدی امام جمعه موقت اهل سنت مهاباد می گوید: شرکت در انتخابات در این برهه حساس امری واجب، ملی، شرعی و ضروری و بسیار حائز اهمیت است که بایستی مردم باشور و شوق بیشتری در آن شرکت کرده و فریب نقشه های شوم استکبار جهانی را نخورند.

وی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات به نوعی سهیم شدن در سرنوشت خود و کشور است، اضافه کرد: دشمنان به انتخابات سال جاری ایران چشم دوخته‌اند و تلاش خواهند کرد تا مشارکت مردم را کاهش دهند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

ماموستا رشیدی با اشاره به اینکه رییس جمهور با اختیارات بسیار وسیع، مهمترین و موثرترین فرد مدیریتی کشور است، گفت: لازم است تا مردم خصوصیاتی مانند مردمی بودن، قدرت مدیریت، عدالت‌خواهی، ضد فساد بودن، امیدواری به آینده و اعتقاد به جوانان را در هنگام انتخاب فرد اصلح مورد توجه قرار دهند.

وی، همچنین حضور پرشور و مشارکت بالا را در انتخابات نمایانگر اقتدار ملی دانست و گفت: مسوولان نظام نیز علاوه بر سلامت انتخابات به مشارکت حداکثری مردم هم توجه ویژه داشته باشند و انتخاباتی شایسته و درخور شان ایران اسلامی و مردم را برگزار کنند.

وی با بیان اینکه مردم مسلمان و انقلاابی ایران به هیچ قیمتی از خاک و وطن خود نمی گذرند، ادامه داد: مشارکت مردم در انتخابات، برای کشور و ملت، فرصتی بسیار بزرگ و برای دشمنان یک تهدید است، براین اساس از هموطناندرخواست داریم درپای صندوق های رای حضور همگانی وپرشور داشته باشند زیرا دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی آن هراس دارند.

انتهای پیام

 

فهرست