شناسه خبر: 5732

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=5732

امام‌جمعه اهل‌سنت ارومیه
 دشمنان ملت ایران بدانند شیعه و سنی همواره متحد هستند
 ماموستا مامد کلشی‌نژاد اظهار داشت: وجود ۱۳ هزار شهید اهل‌سنت از سراسر ایران اسلامی که در زمان ۸سال جنگ تحمیلی، شجاعانه از میهن اسلامی دفاع کردند، پیامی برای همه دشمنان است که شیعه و سنی همواره با یکدیگر اتحاد و وحدت دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،  ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفت‌وگو با رابط خبری ما، با اشاره به اینکه در زمان دفاع مقدس، اهل‌سنت نیز همانند برادران شیعه به جبهه‌های حق علیه باطل رفته و از خاک کشورمان محافظت کردند تصریح کرد: وجود ۱۳ هزار شهید اهل‌سنت از سراسر ایران اسلامی که در زمان هشت سال جنگ تحمیلی، شجاعانه از میهن اسلامی دفاع کردند، پیامی برای همه دشمنان است که شیعه و سنی همواره با یکدیگر اتحاد و وحدت دارند و با همدلی هم توانستند بر صدام پیروز شوند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: در دوران دفاع مقدس تمامی اقوام و مذاهب بر مبنای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حفظ اتحاد و انسجام خود به جبهه رفته و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست نااهلان بیافتد.

وی افزود: با توجه به اینکه در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی، مملکت از کمترین امکانات برخوردار بود، جوانان پرتلاش بدون وقفه تلاش کرده و به تولید فناوری دست یافتند و خوشبختانه هم اکنون نیز ایران اسلامی در جایگاه علمی و تولید قرار گرفته و همه اینها به رشادت‌ها و جوانان بازمی‌گردد.

ماموستا کلشی‌نژاد تصریح کرد: خوشبختانه ایران اسلامی از لحاظ فناوری و علوم پزشکی نیز سرآمد جهان بوده و با وجود همه ظلم‌ها و اجحافی که استکبار جهانی بر علیه کشورمان انجام داد تا آنان را از پیشرفت و توسعه بازدارد اما جوانان از پای ننشسته و به تلاش خود ادامه دادند و موفق شدند.

وی افزود: بنابراین امروز با وجود تلاش‌های دشمن برای توقف این موفقیت‌ها، کشورمان از پیشرفت‌های مختلف فراوانی بهره‌مند بوده و شعار ما می توانیم. را به خوبی صرف کردند

انتهای پیام

 

فهرست