شناسه خبر: 2424

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2424

امام جمعه و  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان اشنویه
دشمنان میخواهند نخبگان علمی در انحصار خودشان باشند
ماموستا سید مصطفی خاتمی اظهار داشت: دشمنان با این اقدام غیر انسانی چهره واقعی و عمق کینه خود را بار دیگر به ملت ایران نشان دادند مطمئنا ملت بزرگ ایران به این اقدام وحشیانه پاسخ خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا سید مصطفی خاتمی ، امام جمعه و  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان اشنویه مبنی بر محکوم نمودن ترور شهید فخری زاده بیانیه ای را صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است

بسم الرحمن الرحیم

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا.

ابتدا شهادت مظلومانه و ناجوانمردانه ی دانشمند متعهد و بی ادعا شهید دکتر محسن فخریزاده را خدمت مقام معظم رهبری و ملت ایران به ویژه خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض مینمایم.

از آنجا که دشمنان میخواهند نخبگان علمی در انحصار خودشان باشند به این اقدام بزدلانه روی می آورند دشمنان باید بدانند با این اقدام پلید شیطانی نمیتوانند سیر توسعه و پیشرفت کشور را بگیرند و به عزم و اراده ملت ایران در راه ترقی و تعالی خللی ایجاد کنند.

دشمنان با این اقدام غیر انسانی چهره واقعی و عمق کینه خود را بار دیگر به ملت ایران نشان دادند مطمئنا ملت بزرگ ایران به این اقدام وحشیانه پاسخ خواهد داد.

لذا از طرف جامعه معزز روحانیت اشنویه این حادثه تلخ و دلخراش را محکوم کرده و انشاءالله عاملان و هادیان این جنایت به سزای اعمالشان خواهند رسید.

سید مصطفی خاتمی

امام جمعه اشنویه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت اشنویه و نقده.

انتهای پیام

فهرست