شناسه خبر: 3634

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=3634

امام جمعه ربط سردشت
دغدغه های اصلی رهبری ، همیشه مردم بوده است
ماموستا عثمان یوسفی اظهار داشت: این نامگذاری یک سنت حسنه ی است که از سال ۱۳۷۸ رهبری با درایت و تدبیرحکیمانه و عمیق خودشان که نشان از دلسوزی و قلب رئوف ایشان است را برای تشویق مسئولین کشوری برای خدمات رسانی بهتر به آحاد مردم سرافراز ایران اسلامی پایه گذاری نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ امام جمعه ربط سردشت ، ماموستا عثمان یوسفی در گفتگو با رابط خبری، با تبریک سال ۱۴۰۰ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است اظهار داشت: این نامگذاری یک سنت حسنه ی است که از سال ۱۳۷۸ رهبری با درایت و تدبیرحکیمانه و عمیق خودشان که نشان از دلسوزی و قلب رئوف ایشان است را برای تشویق مسئولین کشوری برای خدمات رسانی بهتر به آحاد مردم سرافراز ایران اسلامی پایه گذاری نمودند.

این نامگذاری از جانب رهبری مدظله العالی دلیل بر جلب توجه مردم به یک ارزش خاص و همین طور در مقابل آن بیان یک مشکل است.

مقام معظم رهبری هرساله با اطلاعات و گزارش هایی که از سراسر کشور دریافت می کنند و با بررسی‌ برخی از پارامترهای اجتماعی و فرهنگی و دینی دیگر مردم را به یک موضوع مهم توجه میدهند.

رهبری مدظله العالی همیشه دغدغه های اصلی ایشان مردم بوده و بارها اشاره داشتند که میزان جهش تولید در حد انتظار این مردم ارزشمند نبوده و نتیجه آن در اقتصاد عمومی و معیشت مردم مشهود و محسوس نشده درحالیکه انتظار میرفت جهش تولید گشایشی در زندگی و رفاه مردم به وجود آورد.

تحقق جهش تولید هم تاثیرات عمیقی در اقتصاد مردم در پی دارد و هم موجب اعتماد به نفس ملی و رضایتمندی عمومی و تضمین کننده امنیت ملی است.

این نامگذاری و شعار امسال یک عمل حکیمانه رهبری است که نشان میدهدکه کشور بیش از هر زمان نیازمند همدلی و دوری از نزاع های سیاسی و حزبی نگری است و برای تغییر ریل اقتصادی کشور به سمت تولید است.

انتهای پیام

فهرست