مدیرکل دادگستری استان آذربایجان غربی
دفاع از حقوق عامه ؛ یکی از مهمترین اولویت های دادگستری استان و قوه قضائیه است
علی اکبر گروسی اظهار داشت: قاچاق انسان و مواد مخدر از آسیب ها و مشکلات اساسی استان هستند که باید نمایندگان استان در این حوزه و حوزه دیپلماسی برون مرزی فعال شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ جلسه مجمع نمایندگان استان با نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، فرمانده نیروی انتظامی و سپاه شهداء و جمعی از مدیران کل استان ، در دفتر امام جمعه ارومیه برگزار گردید.

در این نشست ؛ مدیرکل دادگستری استان آذربایجان غربی به تنوع دیدگاه های نمایندگان استان اشاره کرده و با استقبال از این موضوع گفت: دادگستری استان آماده همه همکاری با نمایندگان محترم است و لازم است نمایندگان محترم نیز همراه و همیار ما در استان باشند چرا که دادگستری استان مجری قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی است و آنچه مطابق قانون باشد را اجرایی خواهد کرد فلذا نیازمند حمایت نمایندگان از اجرای قانون در استان هستیم.

وی افزود: سرمایه گذاری و امنیت سرمایه گذاری در استان موضوع مهمی است و باید مورد توجه نمایندگان استان قرار بگیرد.

گروسی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد : احیای واحد های تولیدی و حل مشکلات قانونی آنها از اولویت های دادگستری استان بوده و هست و در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته  ولی نباید سرمایه های استان  و منابع بانکی بصورت نادرست در اختیار افراد ناشایست قرار بگیرد تا در آینده  واحد های تولیدی را دچار مشکل کند.

وی ادامه داد: قاچاق انسان و مواد مخدر از آسیب ها و مشکلات اساسی استان هستند که باید نمایندگان استان در این حوزه و حوزه دیپلماسی برون مرزی فعال شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دفاع از حقوق عامه یکی از مهمترین اولویت های دادگستری استان و قوه قضائیه است که حمایت نمایندگان در این حوزه نیز ضروری است.

انتهای پیام

فهرست