نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه
دفتر امام جمعه محلی برای ایجاد اتحاد و وحدت در شهرستان و استان باید باشد
حجت الاسلام قریشی اظهار داشت: ما در سایر شهرستان ها دفتر امام جمعه اهل سنت را دایر کرده بودیم از ابتدا لیکن در ارومیه این دفتر راه اندازی نشده بود امیدواریم از این پس این دفتر ملجا و محل حل و فصل مشکلات شهروندان باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ مراسم افتتاحیه دفتر امام جمعه اهل سنت ارومیه  با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و مسئولین دفتر استانی و اعضای شورای روحانیت ارومیه برگزار گردید.

حجت الاسلام قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه  در آیین افتتاحیه دفتر امام جمعه اهل سنت  ارومیه اظهار داشت: امیدواریم این دفتر محل رجوع شهروندان و حل مشکلات آنان باشد.

سید مهدی قریشی تصریح نمود: ما در سایر شهرستان ها دفتر امام جمعه اهل سنت را دایر کرده بودیم از ابتدا لیکن در ارومیه این دفتر راه اندازی نشده بود امیدواریم از این پس این دفتر ملجا و محل حل و فصل مشکلات شهروندان باشد.

امام جمعه ارومیه خاطر نشان کرد: وجود این دفتر فقط برای حل مشکلات شهروندان اهل سنت نیست بلکه محلی برای ایجاد اتحاد و وحدت در شهرستان و استان باید باشد.

وی در ادامه افزود: این دفتر باید محل ارتباط و حضور روحانیت اهل سنت نیز باشد.

انتهای پیام

فهرست